Forum: Podniebny barek 1475

Agata2 29.03.2005 *.ntwklan-62-233-204-54.devs.futuro.pl

Co sądzicie o ofercie franchisingowej "Podniebnych Barków", czy ktoś miał już może jakieś kontakty z LOT Catering - wstępnie jestem zainteresowana tą ofertą ale zupełnie nic o nich nie wiem ... no może po za tym że jadłam ich posiłki lecąc samolotem

Kriss 03.05.2005 *.213-238-91-77.adsl.inetia.pl

7
Polega to na mrozonkach, daremne - teraz sie zywi zdrowo.

Pasikonik 04.05.2005 *.mok.waw.pl

17
Wiesz, Kriss może to twoje jedzenie nawet jest dobre, ale dlaczego w takim razie podrabiasz nazwę dwóch sieci, które atakujesz: TELE PIZZY i LOTu CATERING? Czyżbyś nieświadomie przyznawał się w ten sposób do podróbki?

Kriss 04.05.2005 *.213-238-83-150.adsl.inetia.pl

7
No cóz Pasikonik jedzenia jeszcze nie mam ale moze niedlugo bede mial , jeszcze maly kredycik i cos wykombinuje moze jakas siec zagraniczna ? TelePizza - tele Catering i Lot Catering przyjrzyj sie ofertom calkiem inne maslo ! wszyscy sprzedaja cos innego.To gdzie tu jakas podrobka.Tele Pizza tworzy pizze, Lot catering - dania gotowe do odgrzania w mikrofalowkach a Tele catering pełna produkcje więc nie widze podobieństw . w gastronomii jestem laikiem ale widze ze ty chyba nie ! Wiec prosze o rade - moze nie wchodzic w cos takiego ?

Nina 05.05.2005 *.drg188.neoplus.adsl.tpnet.pl

W gastronomii lepiej inwestować w znaną markę. LOT CATERING i TELE PIZZA takimi są, natomiast zbitek literowy tele catering... nic mi nie mówi.

Zawilec 13.05.2005 *.80.244.140.7.unregistered.ptc.pl

9
Hm, doświadczenia z pozycji konsumenta... Pare razy odwiedziłem firmowy lokal w Wawie koło Pl.Narutowicza - nic specjalnego, ceny też takie sobie. Ale generalnie wrażenie pozytywne. Kolejny bar, ale dobrze się kojarzący za sprawą marki. Jeden minus to na zewnątrz mało atrakcyjna wizualizacja. Wspomniany lokal rozbrajał nad oknami logosami Podniebnego Barku jak z innej epoki, innymi od obecnego w prezentacji czy na stronie.

Jerryy 05.02.2007 *.195.136.122.195

7
Czy naprawdę nie ma żadnego franczyzobiorcy Lot-Cateringu?

adamaria 05.02.2007 *.chello089079020058.chello.pl

21
Zaglądnij do katalogu systemów, jak narazie jest tylko jeden lokal działający na zasadzie franchyzy.

Jerryy 05.02.2007 *.nat-pra.aster.pl

7
Tam są chyba nieaktualne dane. Chyba sprzed dwu lat, niektóre sprzed roku. Jeżeli to taki dobry biznes, to byłbym bardzo zdziwiony, że tylko jeden chętny się znalazł przy dość liberalnym podejściu Lot Cateringu. Albo to wszystko lipa. Pieknie się o tym mówi, a naprawdę jest inaczej.

adamaria 06.02.2007 *.chello089079020058.chello.pl

21
Wydaje mi się, że mogą być dwie przyczyny, albo LOT ma bardzo wygórowane wymagania jesli chodzi o franchisobiorców, albo poprostu to ich jedzenie jest nie najwyższych lotów. Kiedyś LOT był znany z najlepszego cateringu, teraz wiem, że nie ma się czy zachwycać.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.