Forum: Logo Shop 1483

asiula 17.02.2007 *.cev5.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
witam.zastanawiam się nad otwarciem sklepu"logo shop".czy ktoś już miał może do czynienia z w/w marką, czy może ktoś zna ich sklepy?pozdrawiam

RR112233 19.02.2007 *.gw-www.lublin.enterpol.pl

osobiscie ten sklep mi sie absolutnie nie podoba!! towar porazka!! 3 modele na krzyz! tak jest w moim miescie... moze w innych jest lepiej... ja nie zainwestowalbym 5zl w ten biznes!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.