Forum: Tally Weijl - czy to dobry pomysł na biznes? 1475

Cocoon 23.02.2007 *.cex114.neoplus.adsl.tpnet.pl

Temat mówi sam za siebie. Za wszelkie uwagi będę bardzo wdzięczny

JOHN 06.05.2007 *.bic32.neoplus.adsl.tpnet.pl

35
to temat kompletne dno. Niby wszystko ok ale jest wiele "ale" w osobie pewnej pani. W praktyce biznes jest tak wyliczony że, nigdy ci się nie zwróci wkład inwestycyjny. Rozumiesz co chcę przez to powiedzieć? Znasz powiedzenie o "ruskim banku"?

JOHN 14.06.2007 *.acvu154.neoplus.adsl.tpnet.pl

35
A teraz to mogę wszystkim powiedzieć co sadzę o tej firmie to naciągacze, szukający frajerów do sondowania lokalnego rynku za pieniadze franczyzobiorcy. NIKT NIE JEST ZADOWOLY ZE WSPÓŁPRACY, nielicznym ocalałym franczyzobiorcom marzy się dzień zakończenia współpracy z tą panią i przynajmniej częściowe odzyskanie poniesionych kosztów. Współpraca z franczyzobiorcami służy tylko i wyłącznie do eksploatacji Partnera lokalnego przyczym perfidne stosuja praktyki które, doprowadzaja Partnera do problemów finansowych. Sklepy franczyzowe dostają w wiekszości resztki i towar niechodliwy a swoje sklepy zaopatruje modelowo. Już jestem zdecydowany na skrupulatne opisanie obszernego artykułu na temat: "Współpracy z Tally Weijl". Najgorszemu wrogowi nie życzyłbym podpisania z tą firmą umowy, wielu gorzko pożałowało wyrzuconych w błoto pieniędzy.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.