Forum: Mini-opłaty ktoś coś wie ?? (bankrut) 1475

adam 24.02.2007 *.aajq29.neoplus.adsl.tpnet.pl

38
witam
dostalem inf od klientow ze moja konkurencja mini-oplaty(markoff) zbankrutowala. czy wie ktos gdzie mogą zglaszac sie poszkodowani???

46adams 24.02.2007 *.bmi13.neoplus.adsl.tpnet.pl

156
Witam.
Wiem z własnego doświadczenia do Rzecznika Konsumentów w twojej miejscowości lub bezpośrednio na policje ale to nic nie da

CT449 24.02.2007 *.ajt130.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja proponuje śledzić działania właściciela. Firma podobno była postawiona na jego ojca, Bogu ducha winnego starszego człowieka. A sam właściciel całego przedsięwzięcia podobno nadal działa w branży finansowej, tyle, że w funduszach. Być może jeszcze o nim usłyszymy.

Łoś SuperKtoś 25.02.2007 *.h82-143-158-180-static.e-wro.net.pl

9
Firma raczej nie była na jego ojca. Na fakturach z jego firmy widnieje on. A skąd masz takie informacje że firma "leży" - punkty pozamykane czy jak???

obiektywny komentator 25.02.2007 *.inet20908nb-0.eranet.pl

354
Łosiu wpisz sobie w google mini opłaty to zobaczysz ile wrzuci ci artykułów o tej zadymie Swoją drogą na ich stronie internetowej już nie ma ich oferty tylko jakiś sklep internetowy się pojawia Nagłe przekierowanie domeny

Szkoda że tak się dzieje ale przynajamniej dwa systemy w kraju które działają bez systemu centralnego mają większą racje bytu mowa o PSO EXPRESS i Accadii

Łoś SuperKtoś 25.02.2007 *.h82-143-158-180-static.e-wro.net.pl

9
Trochę mnie dziwi to wszystko. Właściciel wydawał się dość wiarygodny. Oczywiście słyszałem o jego problemach i to już bardzo dawno. To że wkońcu się to rozsypie to było wręcz pewne! A teraz pojawia się tam sklep (na WWW) bo jak zobaczysz kto jest właścicielem adresu to zaskoczy cię, że to nie firma Pana MK jest tam wpisana tylko firma która im tą stronę robiła. Tak się akurat składa że osób które współpracowały z tą firmą (mini opłaty) znam trochę, tylko że oni mieli odwagę praktycznie natychmiast zerwać umowę.

CT449 26.02.2007 *.ajb97.neoplus.adsl.tpnet.pl

Poczytaj Super Ekspes, poszukaj artykułu o tytule "Nabrali ludzi na Mini Opłaty". Końcówka brzmi:
"Jak ustaliliśmy, choć formalnym właścicielem Markoffu był Grzegorz K to w rzeczywistości interesem zajmował się jego syn z żoną"(...)
I to pokrywa się z moją wiedzą na temat działalności tej firmy.
Firma może do dziś by istniała, gdyby zajmował się nią p. M., a nie jego żona.
Kłopoty zaczęły być dostrzegalne już w listopadzie, typowy syndrom Grosika. Kto był czujny - o czasie uciekł.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.