Forum do artykułu: Wiecej jogurtu w Łodzi

22.11.2002
giorgio
*.comtech.com.pl

jestescie zalosni, obsluga jest do kitu, strasznie dlugo musialem czekac na podanie deseru.

22.11.2002
Bartosz
*.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl

Hmmm ... a czego to ma dowodzić, bo wydaje mi się, że problem leży w obsłudze a nie w produkcie. Ostatnio byłem w dwóch (różne centra handlowe) salonach kosmetycznych znanej zachodniej firmy (franchising) i w jednym z nich Panie sprzedawczynie były gburowate i leniwe. Tacy są ludzie :)

28.11.2002
Waligóra
*.comtech.com.pl

Panie Bartoszu, przecież obowiązkiem franchise'ra jest selekcja biorców i pracowników, których on zatrudni. Czyżby jakieś niedopatrzenie!!!????

24.01.2003
venom
*.bsk.vectranet.pl

hmmm, PEPSI, mówicie. Prawdę mówiąc "odrdzewiacz" (PEPSI COLA) średnio mi się kojarzy ze zdrowiem.

26.01.2003
zwolennik
*.waw.pl

A Pepsi Light? "Samo zdrowie" - mozna powiedzieć, dieta i pasuje do niskokalorycznego deseru.

20.02.2003
letnik
*.waw.cdp.pl

Czy bedzie jogurt w lecie nad morzem?
Jeżeli tak to gdzie ??

08.01.2004
rox
*.160.236.66

PEPSI Light, tak samo zdrowe jak Marlboro Light ;-)

08.01.2004
Joint
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

A ja tam lubie takie zestawienie, mam tylko pytanie czy w ich lokalach można dostać oryginalne Malboro z Ameryki (w końcu ta sieć pochodzi z Kanady)?

09.01.2004
Smakosz
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Joint ale jesteś pacanem! W ofercie lokali YF znajdują się desery na bazie jogurtu i owoców, gofry, naleśniki, soki, napoje, kawa itp. - nie można w nich kupić papierosów.
Tak na marginesie papierosy szkodzą zdrowiu

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.