Forum: Akcyza 1475

majlo 28.02.2007 *.belf-cache-2.server.ntli.net

12
Witam serdecznie! czy ktos sie orientuje ile kosztuje akcyza na export materialow budowlanych? bylbym bardzo wdzieczny za odpowiedz pozdrawiam

bartomada 01.03.2007 *.207-29.is.net.pl

Akcyza w budownictwie najczęściej sprzedawana jest w dawkach 0,5 litra.Piją ją panowie budowlańcy przed,w trakcie ,a zwłaszcza po pracy.W innych materiałach nie jest znana,no chyba,ze ktos dodaje spirytusu do zaprawy.

majlo 03.03.2007 *.cpc3-bele5-0-0-cust362.belf.cable.ntl.com

12
Witam! dziekuje za wesola odpowiedz na moje pytanie:-) ale interesuje mnie konkretna odpowiedz gdyz ta informacja jest mi bardzo potrzebna. Bede bardzo wdzieczny za udzielenie poprawnej odpowiedzi.

bartomada 04.03.2007 *.aafz131.neoplus.adsl.tpnet.pl

http://www.euroinfo.org.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=112&Itemid=52

majlo 06.03.2007 *.cpc3-bele5-0-0-cust362.belf.cable.ntl.com

12
Witam! dziekuje za link bardzo mi sie przydał. A teraz szukam kogos z wlasnym samochodem ciezarowym albo tirem. Bylbym wdzieczny za kontakt na maila---majlo1@vp.pl

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.