Forum: Co w lokalu? 1482

jarolakers78 09.03.2007 *.ben169.neoplus.adsl.tpnet.pl

102
Witam,
ale nam się paszteciki reklamują, co? A terza do sedna. Jaki biznes ulokować w ok. 60-metrowym lokalu, w 80-tys mieście. Lokal jest na starówce i przy b. dużym i jedynym w tym miejscu parking. Ruch jest ogromny. Koszt najmu to ok. 4000 netto.
Pozdrawiam

goranjs 10.03.2007 *.88.156.63.22

Jak to co - paszteciki ! Smacznego !

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.