Forum: Prośba o poradę 1475

rafal01 11.03.2007 *.aji53.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam
Prowadzę już małą agencję reklamową, podczas poszukiwania informacji w intenecie znalazłem stronę www.aniremis.com piszą tam o współpracy partnerskiej, wysłałem maila otrzymałem odpowiedż. Dowiedziałem się że oferują pomoc finansową na doposażenie i remont lokalu, dokładają do kosztów promocji , mają korzystne warunki płatności :), darmowe wysyłki itp. Jednak zastanawiam się czy taka branża ma sens w mieście ok 30 tys mieszkańców (brak konkurencji) i troszkę przeraża mnie ta umowa partnerska (w dziale współpraca na stronie - www.aniremis.com )Jeżeli Ktoś byłby wstanie "rzucić" okiem na tą umowę byłbym wdzięczny. Proszę również o wypowiedź czy ta branża ma sens (odzież robocza,reklamowa,haft komputerowy itp) ,a i jeszcze jedno nie wymagają żadnych opłat i prowizji czy nie jest to zbyt podejzane.

goranjs 12.03.2007 *.88.156.63.21

Umowa raczej nie zwiera żadnej "bomby". Przestrzegam jednak przed podpisywaniem weksla in blanco - jak przyjdzie co do czego - różne kwoty mogą tam wpisać.Natomiast w końcowym paragrafie proponuję zmienić na sąd właściwy dla siedziby Partnera ; zwłaszcza w przypadku , jeżeli mieszkasz daleko od nich.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.