Forum: Inmedio Relay - jeżeli ma się swój salonik można zostać partnerem

14.03.2007
wypowiedzi: 7
*.aster.pl

Kto cos wie o salonach inmedio i relay?

15.03.2007
wypowiedzi: 153
*.chomiczowka.net.pl

Wiem że prowadzą je ajenci. Jeżeli ma sie swój salonik można zostać partnerem Inmedio.

16.03.2007
bartomada
*.is.net.pl

Z tego co wiem(od kolegów pracujących w Kolporterze)to wchodzenie w sieć (jakąkolwiek)nie ma większego sensu.Jeśli masz dobry punkt handlowy-to kazda firma da ci gratis regały i towar.Marże mozesz sobie negocjować jako wolny człowiek.A jak podpiszesz umowę-to wiecej nie zarobisz-natomiast będziesz musiał spełnic szereg z góry narzuconych warunków(chociazby godziny otwarcia,takze w dni wolne itp).W tym biznesie 80% szansy na sukces to dobra lokalizacja-jak masz taką to mozesz dyktowac warunki potencjalnym dostawcom prasy,zarobic i zachować niezależność.

16.03.2007
hert
*.68.236.145

święta racja!! dobra lokalizacja i jesteś panem a oni dostawcy musza cię po stopach całować by wstawić swój asortyment.

16.03.2007
wypowiedzi: 94
*.wroclaw.dialog.net.pl

Z doświadczenia potwierdzam wypowiedzi powyżej. Dobry punkt bez sieci dobrze sobie poradzi. Liczy się tylko wytrwałość w chęci osiągniecia sukcesu.

07.05.2007
wypowiedzi: 2
*.espol.com.pl

Rozmawiam z tymi firmami, także z Ruchem i Kolporterem na temat prowadzenia saloniku prasowego. Punkt mam dobry w cetrum miasta, firmom zależy na współpracy, ale warunki jakie przedstawiają (prowizje) sa po prostu śmieszne.

01.03.2008
wypowiedzi: 2
*.51.166.178

Witam.Jestem agentem Inmedio,i nie jest wcale tak zle,oczywiscie zawsze mogloby byc lepiej.

01.03.2008
wypowiedzi: 2
*.51.166.178

i nie trzeba miec swojego saloniku

26.10.2009
wypowiedź: 1
*.elartnet.pl

praca w salonikach relay/inmedio oplaca sie .ale bedac pracownikiem przez 5 lat w tej firmie nigdy nie trafilam na normalnego ajenta , a tym bardziej we warszawie . za uczciwa prace tak sie odwdzieczaja ze nie placa pracownikom ,i ciagle zatrudniaja nowych bo przeciez nigdy nie maja nikogo na stale. a co do firmy hds ktora ma ta siec salonikow ,sa rzetelni tylko nikt nie zwraca uwagi na ajentow , ktorzy za wszelka cene chca miec wiedcej.

27.10.2009
wypowiedzi: 34
*.toya.net.pl

za tak smieszne wynagrodzenie jakie jest proponowane to ja serdecznie dziekuje.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.