Forum: Multika - chętnie się czegoś dowiemy 1475

leon24 26.03.2007 *.xdsl-8875.wroclaw.dialog.net.pl

94
Proszę o informacje od osób współpracujących

pasikonik 27.03.2007 *.vt82.internetdsl.tpnet.pl

JA RóWNIEż JESTEM BARDZO CIEKAWY INFORMACJI NA TEMAT MULTIKI.

obiektywny komentator 27.03.2007 *.abji98.neoplus.adsl.tpnet.pl

354
MULTIKA jest brandem handlowym Domu Finansowego QS z Gdańska. Na dzień dzisiejszy do oznakowania tym logo typowane są te placówki które w sieci QS wykazały się najlepszą jakością pracy i najwyższym wskaznikiem sprzedaży. Niestety nie umiem powiedzieć jak to się ma do nowych agentów. Jakie kryteria ich obowiązują by wejśc w siec. MULTIKA gwarantuje wiele ciekawych rzeczy. Oznakowanie lokalu agenta - świecące kasetony, semafory, oklejanie szyb oraz we wnetrzy podświetlane gablotki, zegary, itp. Oferuje dość ciekawe warunki finansowe dla partnera, dając też do "ręki" dobre produkty bankowe kilku banków między innymi Sygma bank, Bank Handlowy, BZ WBK, GE Money, Millenium, Raiffeisen, BPH. Potencjalny klient ma w czym wybierać i dostaje w sumie bogatą propozycję kredytowania. Cały proces informatyczny też jest zrobiony na wysokim poziomie. całość obsługi klienta odbywa się w biurze i od chwili złożenia dokumentów do podjęcia decyzji mija około 15 minut. Ja osobiście działam z QS od początku ich działania a teraz od wrzesnia działam jako MULTIKA i bardzo sobie chwale

pasikonik 27.03.2007 *.arj146.internetdsl.tpnet.pl

A możesz napisać coś bliżej na temat prowizji i tego czy działasz tylko z MULTIKą czy też z innymi firmami.

obiektywny komentator 27.03.2007 *.abji98.neoplus.adsl.tpnet.pl

354
niestety co do prowizji niemoge ci nic powiedzieć z uwagi na tajemnicę umowy jaka wiąże mnie z firmą Co do współpracy mam podpisaną umowę lojalnościową o wyłączności dla MULTIKI, dzieki temu mam lepsze warunki prowizyjne, jestem priorytetowo traktowany jeśli idzie o wprowadzanie nowych produktów itp. Nigdy jakoś nie szukałem innch firm czy banków i niezamierzam W MULTICE mam to czego oczekuje ja i moi klienci więc nie widze powodów by szukać

pasikonik 27.03.2007 *.arj146.internetdsl.tpnet.pl

Jeżeli możesz napisać jeszcze w jakiej wielkości mieście prowadzisz swoje biuro oraz jaka jest konkurencja,jakie ponosisz koszty prowadzenia działalności,czy biuro jest na parterze czy na piętrze, czy sprzedajesz tylko pożyczki gotówkowe,od jak dawna posiadasz biuro i czy zostaje ci z tego do ręki jakieś 2 tyś to za wszelkie informacje będę ci bardzo wdzięczny, gdyż sam planuję otwarcie biura kredytowego i wszelkie informacje są na wage złota.
Pozdrawiam

obiektywny komentator 27.03.2007 *.abji98.neoplus.adsl.tpnet.pl

354
w sumie kiedyś już daaaawno temu przedstawiałem charakterystyke mojego biura ale OK powtórze się:

Miasteczko powiatowe około 30 tysięcy mieszkańców. Biuro obecnie po przeprowadzce pare miesięcy temu ma wielkość 100 metrów (3 stanowiska obsługi klienta) Sprzedajemy wszystkie produkty oferowane przez MULTIKĘ dodatkowo po zmianie biura dołożyliśmy jeszcze ubezpieczenia. Koszt najmu biura to 2000 zł brutto + media 500 zł (prąd, telefon, internet) 3 osoby pracujące (2 + ja) Jak na razie obroty są zadowalające. Jako Multika działam od wrześnie wczesniej od 2002 roku byłem pod szyldem Domu Finansowego QS. Konkurencja w mieście to: Banki ( BPH, PKO S.A, PKO BP, Kredyt Bank, BGŻ, BS dwa różne) SKOKI (Stefczyka, Kwiatkowskiego, Wesoła, Skarbiec) Pośrednicy ( Chrobry x 1, Fiolet x 1, Lukas x 1, wolny strzelec czyli wszystko co sie da i jak sie da x 2 )

obiektywny komentator 27.03.2007 *.abji98.neoplus.adsl.tpnet.pl

354
w sumie kiedyś już daaaawno temu przedstawiałem charakterystyke mojego biura ale OK powtórze się:

Miasteczko powiatowe około 30 tysięcy mieszkańców. Biuro obecnie po przeprowadzce pare miesięcy temu ma wielkość 100 metrów (3 stanowiska obsługi klienta) Sprzedajemy wszystkie produkty oferowane przez MULTIKĘ dodatkowo po zmianie biura dołożyliśmy jeszcze ubezpieczenia. Koszt najmu biura to 2000 zł brutto + media 500 zł (prąd, telefon, internet) 3 osoby pracujące (2 + ja) Jak na razie obroty są zadowalające. Jako Multika działam od wrześnie wczesniej od 2002 roku byłem pod szyldem Domu Finansowego QS. Konkurencja w mieście to: Banki ( BPH, PKO S.A, PKO BP, Kredyt Bank, BGŻ, BS dwa różne) SKOKI (Stefczyka, Kwiatkowskiego, Wesoła, Skarbiec) Pośrednicy ( Chrobry x 1, Fiolet x 1, Lukas x 1, wolny strzelec czyli wszystko co sie da i jak sie da x 2 )

obiektywny komentator 27.03.2007 *.abji98.neoplus.adsl.tpnet.pl

354
w sumie kiedyś już daaaawno temu przedstawiałem charakterystyke mojego biura ale OK powtórze się:

Miasteczko powiatowe około 30 tysięcy mieszkańców. Biuro obecnie po przeprowadzce pare miesięcy temu ma wielkość 100 metrów (3 stanowiska obsługi klienta) Sprzedajemy wszystkie produkty oferowane przez MULTIKĘ dodatkowo po zmianie biura dołożyliśmy jeszcze ubezpieczenia. Koszt najmu biura to 2000 zł brutto + media 500 zł (prąd, telefon, internet) 3 osoby pracujące (2 + ja) Jak na razie obroty są zadowalające. Jako Multika działam od wrześnie wczesniej od 2002 roku byłem pod szyldem Domu Finansowego QS. Konkurencja w mieście to: Banki ( BPH, PKO S.A, PKO BP, Kredyt Bank, BGŻ, BS dwa różne) SKOKI (Stefczyka, Kwiatkowskiego, Wesoła, Skarbiec) Pośrednicy ( Chrobry x 1, Fiolet x 1, Lukas x 1, wolny strzelec czyli wszystko co sie da i jak sie da x 2 )

pasikonik 27.03.2007 *.arj146.internetdsl.tpnet.pl

A kto płaci za obrandowanie i wyposażenie lokalu?

obiektywny komentator 27.03.2007 *.inet20908na-2.eranet.pl

354
jesli jestes MULTIKĄ na wyłączność dostajesz pełne prawo do użytkowania znaku bezpłatnie. Konkretne obrendowanie warte kilka tysiecy złotych + gadzety do srodka (zegar, podswietlane gabloty, rolerbanner, smycze, ciuchy dla ulotkarzy i pare innych) dostajesz za free od centrali Meble to Twoja broszka

leon24 28.03.2007 *.xdsl-8875.wroclaw.dialog.net.pl

94
Czy bazujesz głównie na gotówce czy robisz też hipoteki ? Czy masz już tak wyrobioną markę, że ludzie sami przychodzą Ci do biura, czy masz także mobilnych sprzedawców ?
Widzę obiektywny,że dobrze orientujesz się w temacie więc zapytam czy znasz jeszcze inną firmę poza multiką, z którą dobrze przebiega współpraca i warunki finasowe są ok ?

pasikonik 28.03.2007 *.vt82.internetdsl.tpnet.pl

A jakich banków w Multice można sprzedawać hipoteki ile wogólw banków współpracuje z Multiką bo na ich stronie jest 5 banków.

obiektywny komentator 28.03.2007 *.inet20908na-0.eranet.pl

354
leon: orientuje sie tylko dlatego ze jestem czescia MULTIKI czy znam inne systemy Z nazwy znam z obsługi niestety nie Od zawsze byłem QSowy na wyłączność i tak mi dobrze Dzieki temu mam zapewniona reklame w mediach regionalnych i inne taki. Robimy i gotówkę i hipoteki. Gotówka to oczywiscie 90 % a 10 % to hipoteki

pasikonik: banków jest kilka - ostatnio wylecial GETIN, ale szykowane są już dwa nowe banki Umowy juz sa popodpisywane za chwlike zaczna sie testy produktów Niestety nie moge raczej na razie oficjalnie podac nazw tych banków. Szkowana tez jest nowa ofera konsolidacji

leon24 29.03.2007 *.xdsl-8875.wroclaw.dialog.net.pl

94
A co z mobilnymi ?

obiektywny komentator 29.03.2007 *.abkj67.neoplus.adsl.tpnet.pl

354
u mnie mobilnych doradców nie ma I nie wiem jak to z nimi jest Generalnie z technicznego punktu widzenia jest to raczej wykonalne. Samochód, laptop, urządzenei wielofunkcyjne (tak żeby wydrukować umowe i skserować dokumenty) no i praktycznie to jest całe wyposażenie mobilnego doradcy. Aaa no i komórka żeby potwierdzić od razu fakt zatrudnienia. Zatem jest to chyba wykonalne

leon24 29.03.2007 *.fhx91.internetdsl.tpnet.pl

94
Czyli wynika z tego że QS daje Ci na tyle silny marketing, że klienci sami wpadają do Ciebie ?

obiektywny komentator 29.03.2007 *.inet20909na-1.eranet.pl

354
jako agencja pracująca na zasadach wyłączności dostaje za free każdego miesiąca 10 tysięcy ulotek, plakaty zrywki, reklama w prasie regionalnej, oraz za wypracowanie pułapu obrotów założonych na dany miesiąc dostaje kase na lokalny marketing. Ponadto 3 lub 4 razy w roku QS organizuje tzw. akcje retencyjną tzn. rozsyła listy do rzetelnych klientów z zaproszeniem do skorzystania z kolejnego kredytu Klient otrzymuje juz czek z pewna sumą i wystarczy tylko żeby przyszedł do mojego biura i podpisał umowe i na drugi dzien moze praktycznie wybrać gotówkę. W sumie to nie narzekam wsparcie jest dość dobre.

pasikonik 29.03.2007 *.arj106.internetdsl.tpnet.pl

Czy biuro masz na w w centrum miasta, na piętrze czy z wejściem bezpośrednio z ulicy?

obiektywny komentator 30.03.2007 *.abkh252.neoplus.adsl.tpnet.pl

354
nie jest to ścisłe centrum miasta Powiedziałbym raczej że są to obrzeża centrum Lokal jest w budynku nazywany centrum nadlowym a wiec jestesmy jakby w ciagu takiej galerri ale szczerze mówiąc nazwa centrum handlowe jest zbyt szumna dla tego czym jest ów budynek. Ogólnie dojście do nas jest proste z każdej częsci miasta obok budynku mamy własny parking Lokalizacja moim zdaniem dośc dobra, a z racji tego że nie jest to idealnie samo centrum miasta to lokal jest tqanszy dlatego tez moge sobie pozwolic na taką jego wielkośc Za te same pieniadze w centrum miałbym małą kliteczke a nie 100 metrów

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.