Forum: Saloniki sprzedaży - opinie 1482

Salonik 27.04.2007 *.62.233.192.225

1
Witam
Zamierzam uruchomić w Lublinie i okolicach kilka saloników sprzedaży /upominki, papierosy, alkohol/. Planuję zrealizować to w formie umowy agencyjnej. Proszę o wypowiedzi, podpowiedzi, opinie, oferty itp, itd....

stanowa 07.05.2007 *.75-14.espol.com.pl

2
Rozmawiam z tymi firmami, także z Ruchem i Kolporterem na temat prowadzenia saloniku prasowego. Punkt mam dobry w cetrum miasta, firmom zależy na współpracy, ale warunki jakie przedstawiają (prowizje) sa po prostu śmieszne.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.