Forum: Zapraszam do dyskusji franczyzodawców 1475

JOHN 06.05.2007 *.bic32.neoplus.adsl.tpnet.pl

35
JESTEM CIEKAW JAKI PAŃSTWO GWARANTUJECIE PROCENT KAPITALIZACJI INWESTYCJI W CIĄGU 1 ROKU OD PODPISANIA UMOWY Z WAMI? I NA CZYM SWOJE WYLICZNIA OPARLISCIE? BIORĄC OCZYWIŚCIE POD UWAGĘ ŻE LOKALIZACJA SPEŁNIA WASZE NAJSUROWSZE WYMOGI

inwestujacy 07.05.2007 *.81.219.132.201

Nie myślisz chyba, że ktoś Ci odpowie, a jeśli nawet to nie w stopniu, który będzie Cię satysfakcjonował.
Pozdrawiam inwestora!

goranjs 07.05.2007 *.088156024108.ols.vectranet.pl

Predzej trafisz w totka niz Ci ktos odpowie.Moze chociaz ktos zagwarantuje , ze nie pusci "biorcy" w skarpetkach ??

hert 07.05.2007 *.80.68.236.145

tego tym bardziej nikt nie zagwarantuje

Magik 07.05.2007 *.btc162.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
a może to do pracy doktorskiej?

JOHN 08.05.2007 *.bhv80.neoplus.adsl.tpnet.pl

35
a mnie tylko chodzi o stopę zwrotu tą minimalną jaką Państwo szacujecie np. na podstawie własnych obrotów.Skoro mam wydać swój kapitał na wasz cudowny program to muszę znać stopę zwrotu kapitału. Oj widzę że, nie ma chętnych do wypowiedzi;-)

JOHN 08.05.2007 *.bhv80.neoplus.adsl.tpnet.pl

35
goranj słuszna uwaga! Może ktoś zagwarantuje że nie póści w skarpetkach "biorcy"? hahahahaha

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.