Forum: Z jakim biznesem spróbować? 1484

jarolakers78 12.05.2007 *.bgr72.neoplus.adsl.tpnet.pl

102
Witam,
problem - ma fajny lokal 50 m2, przy bardzo dużym parkingu, przy starym mieście. Ogromny przepływ ludzi. Lokal "pierwsza klasa":) Co tutaj oworzyć? Na około albo banki albo telekomunikacja. Myślałem o placówce bankowej Eurobanku, ale takowa już u nas jest. Teraz myślę o mBanku. Może salon Play, ale ci wolą centra handlowe. Może jakieś podpowiedzi? Może macie jakieś doświadczenia ze współpracy i możecie coś fajnego polecić?

AREK 12.05.2007 *.cvf133.internetdsl.tpnet.pl

29
Jak wokół banki i telekomunikacja, to uderz w gastronomie. I ci ludzie pewnie chętnie by coś przekąsili podczas lunchu a dodatkowo zwykli przechodnie, bo mówisz, że duży ruch jest. Gastronomia wydaje się nadal dość pewnym interesem i co ważne opłacalnym.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.