Forum: Kredyty gotówkowe? Ile sprzedajecie? 1484

jarolakers78 14.05.2007 *.bhy51.neoplus.adsl.tpnet.pl

102
Mam pytanko do doświadczonych bankowcow. Na jaką kwotę sprzedajecie kredytów gotówkowych, średnio miesięcznie? Jakie misiące są dobre, a jakie ciche. Ile się może sprzedać takich kredytów w 80 tys mieście, przy założenie, że praktycznie wszystkie banki mają tutaj placówki, plus kilkanaście biur kredytowych? No i mieszkańcy zaliczają się raczej do tych mniej zamożnych.
Pozdrawiam

aragonis 09.12.2007 *.aagt189.neoplus.adsl.tpnet.pl

76
bezsensowne pytanie, nikt ci nie odpowie bo obowiązują go rygor poufności i po co ma się chwalić konkurencji?

sam 09.12.2007 *.acjl248.neoplus.adsl.tpnet.pl

:) Kto by nie chciał tego wiedzieć :)

Powiem Ci tyle że jest wiele czynników wpływajacych na obroty. Nie da sie tego ujednolicic gdyz u mnie listopad był bardzo dobry a u innych istna klęska. Duzo zależy od działań marketingowych jakie prowadzisz gdyz nawet w kiepskich dla innych miesiacach, u Ciebie będzie istne żniwo.

Pozdrawiam

aragonis 10.12.2007 *.aaew29.neoplus.adsl.tpnet.pl

76
do sam- jakie mioejscowości masz na myśli- w jakich miastach działasz- tym do 800 tys i tym małym?

sam 11.12.2007 *.www2.intra.koncept.pl

Miejscowości nei mają znaczenia (jedna z moich to Kraków). Wiele zależy od miejsca i reklamy. Mozna mieć lokal w miescowości gdzie jest 800 tyś. mieszkańców i lokal gdzie jest 50 tyś. mieszkańców i robic takie same obroty. Uwierz że wszędzie jest kosmiczna konkurencja ale uważam że jednak da sie coś podziałać - zwłaszcza w tych mniejszych miejscowościach pomimo tak dużej konkurencji.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.