Forum: Magazyn i obora

16.05.2007
wypowiedź: 1
*.internetdsl.tpnet.pl

Witam posiadam na wsi 13h ziemi oraz spory 3 piętrowy magazyn oraz obore, chciałbym to jakoś wykorzystać ale nie mam zbytnio pomysłu na jakis opłacalny biznes, czekam na podpowiedzi i ciekawe uwagi, pozdrawiam

16.05.2007
wypowiedzi: 374
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

To zostań rolnikiem tak jak ja :)

17.05.2007
wypowiedzi: 351
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

magik to Ty i rolnikiem jestes ?? rany boskie a w kosmos czasem nie lecisz ???? Z tego co widzę to do tej pory nie masz doswiadczenia (i tym samym nie wypowiadałeś się) w temacie o stylizacji paznokci i bieliznie Tracisz wiarygodność

17.05.2007
wypowiedzi: 374
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

no widzisz, i jeszcze płace KRUS zamiast ZUS
Pozdrowionka Magik :)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.