Forum: Punkt sprzedaży nawozów i środkow ochrony roślin

17.05.2007
Grzegorz
*.adsl.inetia.pl

Witam, dysponuje placem z magazynem w rejonie typowo rolniczym w którym chcialbym otworzyc punkt sprzedaży nawozów wszystkich liczących się producentów .Szukam firm handlujących hurtowo nawozami.Może ktoś z forumowiczów zna takie firmy bądz słyszał o firmach tworzących siec takich punktów sprzedazy.

26.06.2007
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam

Napisz skąd jesteś to może nawiążemy współpracę.

Asia

03.07.2007
wypowiedź: 1
*.71.98.217.tvknet.pl

Porozmawiajmy na ten temat - też podjąłem kroki na tym gruncie.

Pozdrawiam Sławomir_1

03.07.2007
Grzegorz
*.adsl.inetia.pl

Witaj Asiu, jestem z regionu typowo rolniczego.Byłe woj.sieradzkie obecnie łodzkie gm. Wróblew. Jeżeli masz dla mnie ofertę wspólpracy to proszę o kobntakt na emaila - plac@onet.eu

23.03.2015
wypowiedzi: 2
*.internetdsl.tpnet.pl

Witam. Mam powierzchnię i nosze się z zamiarem handlu nawozami. Czy kośc moze mi podpowiedzieć z jakimi formami najepiej zacząć współprace?
Proszę pisać na e-mail rafal.szrama@poczta.fm Pozdrawiam i z góry dziękuję za info.

05.12.2016
wypowiedzi: 11
*.ip4.greenlan.pl

wcześniej proponuje zajrzeć do serwisu https://gielda-rolna.com/zboza/ tam masz oferty na zakup zboża lub srodków do ich ochrony, czyli m.in nawozów bedziesz miał obraz czego szukają. Moim zdaniem taka wiedza jest bardzo pomocna przy budowaniu oferty.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.