Forum: Punkt sprzedaży nawozów i środkow ochrony roślin 1475

Grzegorz 17.05.2007 *.87-205-161-77.adsl.inetia.pl

Witam, dysponuje placem z magazynem w rejonie typowo rolniczym w którym chcialbym otworzyc punkt sprzedaży nawozów wszystkich liczących się producentów .Szukam firm handlujących hurtowo nawozami.Może ktoś z forumowiczów zna takie firmy bądz słyszał o firmach tworzących siec takich punktów sprzedazy.

Asia 26.06.2007 *.bch120.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Witam

Napisz skąd jesteś to może nawiążemy współpracę.

Asia

Sławomir_1 03.07.2007 *.5.71.98.217.tvknet.pl

1
Porozmawiajmy na ten temat - też podjąłem kroki na tym gruncie.

Pozdrawiam Sławomir_1

Grzegorz 03.07.2007 *.87-205-169-85.adsl.inetia.pl

Witaj Asiu, jestem z regionu typowo rolniczego.Byłe woj.sieradzkie obecnie łodzkie gm. Wróblew. Jeżeli masz dla mnie ofertę wspólpracy to proszę o kobntakt na emaila - plac@onet.eu

Rafał Szrama 23.03.2015 *.ehp221.internetdsl.tpnet.pl

2

Witam. Mam powierzchnię i nosze się z zamiarem handlu nawozami. Czy kośc moze mi podpowiedzieć z jakimi formami najepiej zacząć współprace?
Proszę pisać na e-mail rafal.szrama@poczta.fm Pozdrawiam i z góry dziękuję za info.

Jolanta Duchowska 09.08.2021 *.apn-37-248-223-64.dynamic.gprs.plus.pl

1
Witam.Posiadam kawałek placu i myślałem nad otwarciem punktu sprzedaży nawozów.Czy może by ktoś ma jakieś namiary na firmy które by chciały pomóc,pozdrawiam jsduch2@wp.pl

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.