Forum: Punkt sprzedaży nawozów i środkow ochrony roślin

17.05.2007
Grzegorz
*.adsl.inetia.pl

Witam, dysponuje placem z magazynem w rejonie typowo rolniczym w którym chcialbym otworzyc punkt sprzedaży nawozów wszystkich liczących się producentów .Szukam firm handlujących hurtowo nawozami.Może ktoś z forumowiczów zna takie firmy bądz słyszał o firmach tworzących siec takich punktów sprzedazy.

26.06.2007
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam

Napisz skąd jesteś to może nawiążemy współpracę.

Asia

03.07.2007
wypowiedź: 1
*.71.98.217.tvknet.pl

Porozmawiajmy na ten temat - też podjąłem kroki na tym gruncie.

Pozdrawiam Sławomir_1

03.07.2007
Grzegorz
*.adsl.inetia.pl

Witaj Asiu, jestem z regionu typowo rolniczego.Byłe woj.sieradzkie obecnie łodzkie gm. Wróblew. Jeżeli masz dla mnie ofertę wspólpracy to proszę o kobntakt na emaila - plac@onet.eu

23.03.2015
wypowiedzi: 2
*.internetdsl.tpnet.pl

Witam. Mam powierzchnię i nosze się z zamiarem handlu nawozami. Czy kośc moze mi podpowiedzieć z jakimi formami najepiej zacząć współprace?
Proszę pisać na e-mail rafal.szrama@poczta.fm Pozdrawiam i z góry dziękuję za info.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.