Forum: Pasztecik - da się na tym zarobić ? 1483

misiek002 17.05.2007 *.bri55.neoplus.adsl.tpnet.pl

13
Ma ktoś z was jakieś doświadczenie z firmą ze Szczecina? ogólnie piszą coś takiego e można zarobić?
"Sprzedając przez 30 dni 300 pasztecików oraz 100 barszczyków dziennie, powinniśmy uzyskać 4-5 tys. dochodu. W ruchliwych galeriach handlowych sprzedaż sięga nawet 1500 pasztecików dzienne." Sprzedanie takiej ilości sztuk pasztecików dziennie nie wydaje mi sie czymś łatwym ale może jest to osiągalne. Od jakiegoś czasu zastanawiam sie nad partnerstwem z Pasztecikami ale czy to opłacalny interes? Chociaż inwestycja nie jest duża.

red 08.08.2007 *.chello084010128092.chello.pl

1
Witam, także szukam infomacji o Paszteciku. Czy ktoś ma jakiekolwiek doświadczenia z tą siecią?
Misiek, może Ty od maja zdążyłeś dowiedzieć się czegos więcej? A może założyłeś juz własny PAsztecik? ;-)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.