Forum: Który bank jako partner za max 50 tys.? 1475

agentdolu 30.05.2007 *.212.2.101.16

Hi
Tak jak w temacie, ktora placowke bankowa polecacie z takim maksymalnym limitem (na wyposazenie przystosowanie itd itp). Chodzi mi o banki a nie parabanki, posrednikow kredytowych, choc w tych ostatnich moga byc Zagle, Fiolety, DObre Kredyty... a propo
Ktorzy z wymienionych posrednikow kredytowych (o ile tak sie nazywaja) maja najszersza oferte, nie tylko kredyty gotowkowe? Lokaty polisy fundusze?
Dzieki za odpowiedz

agentdolu 06.06.2007 *.217.153.168.21

Dobra wiem, ze najlepszy chyba w tej cenie jest Eurobank. Mam odnosnie jego i innych potencjalnych bankow inne pytanie do Was tzn. czy banki podejmuja wspolprace tylko z osobami prowadzacymi dzialalnosc gospodarcza, czy tez moze z np. spolkami z o.o. tez? Jak to jest w przypadku Eurobanku? Chcialbym ze znajomymi zawiazac spolke zoo i otworzyc taka placowke.

Jeszcze jedno pytanie odnosnie Eurobanku? Czy produkty sprzedawane w placowkach partnerskich sa obciazone dodatkowa prowizja dla partnera czy cena jest taka jak w normalnych oddzialach EUrobanku??

Dzieki za odpowiedz

Magik 06.06.2007 *.bsw135.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Witaj,
Spółka z o.o. ma bardzo wiele zalet, ale nie wiem czy przy pośrednictwie finansowym jakim jest współpraca franczyzową z jakimkolwiek Bankiem ma sens.
Zawsze możesz zaoszczędzić na ZUS-ie i podatkach i chronić rodzinę.
Ja posiadam sp. z o.o. i jestem bardzo zadowolony bo mogę wykorzystywać ją na różne działania biznesowe :)
Pozdrawiam Magik

agentdolu 06.06.2007 *.217.153.168.21

No to jak jest? Raz piszesz Magik ze to bez sensu a z drugiej strony ze jestes zadowolony. Spolka nie tylko prowadzilaby placowke bankowa - nie posrednictwo finansowe, ale tez inna dzialalnosc, informatyczna np.
Jakie sa przeciwskazania i czy banki podpisuja umowy agencyjne partnerskie, franczyznowe z spolkami z o o ??

tomi1 07.06.2007 *.esi92.neoplus.adsl.tpnet.pl

3
Daj sobie spokój z eurobankiem, szkoda że nie mogę nic więcej na ten temat napisać.

agentdolu 07.06.2007 *.217.153.168.21

Po kiego tomi1 sie odzywasz skoro nie masz nic do powiedzenia, zupelnie jak PiSowskie oskarzenia. Jezeli zniechecasz do czegos to podaj konkrety a nie takie bzdury?
Czekam na rzeczowe argumenty "anty"?!

tomi1 07.06.2007 *.esi92.neoplus.adsl.tpnet.pl

3
Czytaj uważnie, miałbym dużo do powiedzenia ale NIE MOGĘ nic więcej na ten temat napisać.
Pozdrawiam.

agentdolu 08.06.2007 *.apn-99-85.gprspla.plusgsm.pl

Ja rozumiem ze masz WIELKIE "ALE"
skoro jednak NIC nie mozesz powiedziec to mija sie to wszystko z celem. Kazdy gdzies znajdzie cos co mu sie niepodoba, tak na pewno jest z Eurobankiem. CHodzi mi raczej o obiektywna ocene czy wspolpraca jest znosna, dobra, beznadziejna czy cos innego
AD

psikusa 14.06.2007 *.dynamic-87-105-112-227.ssp.dialog.net.pl

3
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=205962385

zapraszam!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.