Forum: Na małej powierzchni 1483

agentdolu 14.06.2007 *.217.153.168.21

Witam
Co mozna otworzyc w sumie na malej powierzchni 2mx1m. chodzi mi o jakies male stoisko, moze jakies kartki upominki. Lokalizacja to dyskontowe centrum handlowe z malym pasazem handlowym, typu "Kaufland". Prosze o propozycje, tylko nie agencja oplat, kwiaty, kosmetyki, gsm
Dzieki

agentdolu 04.07.2007 *.217.153.168.21

nikt nie moze mi nic zaproponowac? upominki, papierosy, slodycze???

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.