Forum: Okienko Kasowe

19.06.2007
CT449
*.chello.pl

Czy ktoś wie co się u nich dzieje ? Ludzie mówią, że mają od połowy maja duże opóźnienia.

19.06.2007
wypowiedzi: 352
*.eranet.pl

no cóż Jeśli czymś kieruje Majewski to niemoże to się dobrze skończyć Tak już jest reguła u tego człowieka co się tknie to spieprzy Dziwna prawidłowość

20.06.2007
wypowiedzi: 285
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wszystkie podobne sieci działające na zasadzie "centrali" prędzej czy później padną. Przetrwają tylko całkowicie niezależne agencje prowadzone przez uczciwych przedsiębiorców. Jeśli twoje relacje o opóźnieniach są prawdziwe to jest tylko jedno wytłumaczenie: ktoś znowu ukradł kasę! Domyśl się kto....

28.06.2007
wypowiedzi: 38
*.54.173.188

witam
uwazajcie z tym okienkiem slyszalem o duzej fali ucieczek z tej sieci a to źle wróży...
np wa-wa, cz-wa, gorzów.

zalecana ostrożnośc

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.