Forum: Koszty wynajmu powierzchni w centrach handlowych ????

28.11.2002
Piqś
*.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl

Piszę magisterkę o franchisingu. Czy ktoś wie jakie są koszty wynajmu powierzchni w centrach handlowych? Ewentualnie jak się tego można dowiedzieć?

30.11.2002
Xawier
*.acn.pl

Koszty wynajmu powierzchni w centrach handlowych wahają się od 15 do 65 EURO za metr - wszystko zależy w jakim centrum lub galerii chcesz wynająć powierzchnię i o jak dużą powierzchnię chodzi. Najdrożej jest w Geantach. Przy wynajmowaniu lokalu trzeba liczyć się z dodatkowymi kosztami np. adaptacja lokalu, obsługa techniczna ze strony centrum itp.

08.02.2003
wiki
*.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl

człowieku w Geant jest jeszcze ok sprawdź sobie ofertę Hypernowa to ci rogi na łebie wyrosną

21.02.2003
Dodi
*.acn.pl

Można się tak długo licytować moim zdaniem to firma CEFIC (centra Carrefour) przesadza z cenami.
Ale należy pamiętać że cena za 1 mkw uzależniona jest od miasta w którym ma zostać uruchomione centrum.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.