Forum: Założenie sklepu z odzieżą używaną 1475

Tomus18 13.07.2007 *.klienci-net3.pai.net.pl

2
Mysle o zalozeniu w przyszlym roku sklepu z odzieza uzywana na terenie Łodzi. Chcialbym sie dowiedziec czy jest to oplacalne i jakie oplaty bede ponosil w trakcie prowadzenia sklepu.Czy mozecie mi doradzic.

tango 28.08.2007 *.avt147.neoplus.adsl.tpnet.pl

Każdy pomysł jest opłacalny jeśli jest dobrze policzony i przygotowany. Co do kosztów jakie będziesz musiał ponieść to Ci nie podpowiem bo się na tym nie znam. Jedyne co mogę ci powiedzieć to, to że będziesz musiał zainwestować w dobrą reklamę. I tu ci mogę powiedzieć jakie są koszta, ale to zależy co chciałbyś zrobić. Możesz też oczywiście zareklamować się na jakiś bezpłatnych portalach internetowych typu favore.pl czy pf.pl. Jak będziesz miał jakieś pytania to pisz a chętnie udzielę ci odpowiedzi.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.