Forum: Banki stawiają na franczyzę 1483

leon24 25.07.2007 *.xdsl-8875.wroclaw.dialog.net.pl

94
Masz może Obiektywny jakieś informacje na temat współpracy z Getin Bankiem ?

leon24 28.07.2007 *.xdsl-8875.wroclaw.dialog.net.pl

94
Co się stało z wpisem Obiektywnego ?

obiektywny komentator 28.07.2007 *.inet20909nb-2.eranet.pl

354
cóż widać mój wpis dotyczył faktów rzeczywistych, które niektórym bankom się nie podobają, że się je upublicznia i wtedy ciężko znaleźć jelenie (o pradon) franczyzobiorce na placówkę za grubą kasę. W końcu troszkę ludzi tu zagląda i może dowiedzieć się paru słów prawdy i zrezygnować z założenia takiego biznesu. A "redakcja" bo tak ich właściwie trzeba pisać z małej litery i w cydzysłowie bowiem nie mają nic z rzetelnej redakcji powinna się wstydzić bowiem dla głupich 1200 zł za wpis i jego utrzymanie w tym portalu świadomie biorą udział w socjomanipulacji i "rzeźbieniu naiwych" WSTYD, WSTYD i jeszcze raz wstyd choć, to już nie pierwszy raz jak zajęli się cenzurą, i usuwali to co jest prawdą ale niewygodną dla firm które tu się reklamują

Redakcja 30.07.2007 *.www.profitsystem.pl

262
Szanowny "OBIEKTYWNY",
Cytowanie artykułów prasowych podlega Prawu Autorskiemu, wg. którego dozwolone jest cytowanie niewielkich fragmentów (mniej niż połowa) artykułów prasowych, z podaniem ich źródła. Wspomniany tekst został wklejony w całości i bez podania autora i źródła, co stanowiło naruszenie Prawa Autorskiego. Jeśli dyskutant forum chce poinformować o ciekawym artykule, może dodać link odsyłający do tegoż tekstu (linki reklamowe również są usuwane) lub streścić artykuł i odesłać do źródła.
Inwektyw pozwolimy sobie nie komentować.
Wyrazy szacunku (mimo wszystko)
"redakcja"

obiektywny komentator 30.07.2007 *.abjw141.neoplus.adsl.tpnet.pl

354
a nie mówiłem, że "redakcja" Sami sobie zaprzeczacie w tym co piszecie lub po prostu nie rozumiecie tego co piszecie. Co do Prawa Prasowego to się zgodzę - jednak ma ono odniesienie do Was a nie do mnie jako użytkownika, więc nie mydlcie ludziom oczu !! Ponadto chyba sami juz nie pamiętacie co napisano w tej różowej ramce poniżej - że nie ponosicie odpowiedzialności (zatem jak Was może dotknąć owe prawo prasowe ??) - że nie ingerujecie w wypowiedzi ( no tutaj to już bez komentarza, choć w sumie usunięcie całego wpisu to nie ingerencje pewnie )

Ja również pozdrawiam "mimo wszystko" Szanowną "redakcję"

Viper-cx 30.07.2007 *.abcp222.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
A cóż takiego było w tym temacie, że stało się niewygodne dla reklamodawców?

piotrek_111 31.07.2007 *.bmj206.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Obiektywny, podaj linka do tego artykułu wyciętego przez redakcję. Linka nie wytną zgodnie z zapewnieniami:)

radex 11.12.2007 *.87-205-207-90.adsl.inetia.pl

63
Czy ktoś mógłby powiedzieć co za kompromitujące materiały na Getin tutaj się znajdowały?

Czy Getin uruchomił już jakieś placówki w franczyzie? Jakie są warunki?

gabi 15.12.2007 *.eah38.neoplus.adsl.tpnet.pl

19
prowadzą nabór, chcą otworzyć pierwsze placówki po Nowym Roku.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.