Forum: Expander - doradca finansowy

20.06.2005
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam,
czy jest na forum ktos kto rowniez rozmawia z expander nt. zalozenia wlasnego oddzialu na zasadach franchisingu?

21.06.2005
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

przesuwam temat wyzej po tym jak forum bardzo ostatnio ozylo

24.02.2006
wypowiedzi: 7
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Co myślicie o systemie partnerskim z tą spółką? Czy może być ona dobrze dochodowa, bo jest w branży na naszym rynku jeszcze w miare nowej. Jeśli jest na tym forum ktoś kto jest już partnerem tej spółki to proszę o pomoc.

21.08.2007
wypowiedzi: 3
*.ipt.aol.com

Expander - franchising co o tym myslicie ?

06.09.2007
wypowiedzi: 4
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam,

ja również zastanawiam się nad placówką Expandera w miejscowości ok 50 tyś mieszkańców. Zastanawia mnie rentownośc i czas zwrotu z inwestycji.

Jeśli ma ktoś jakieś informacje proszę sie wypowiadac.

Pozdrawiam

07.09.2007
wypowiedzi: 3
*.dynamic.dsl.as9105.com

Witam ,
wyslalem Tobie wiadomosc prywatna

19.09.2007
wypowiedzi: 7
*.internetdsl.tpnet.pl

ja tez jestem zainteresowany otwarciem placówki expandera w miejscowosci około 80 tys., tylko czy ktos wie czy w takich miejscowosciach sie opłaca?

07.12.2007
wypowiedzi: 76
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Osobiśćie nie polecam- za taką kasę jaką życzą sobie na rozpoczęcie i otwarcie nowej placówki + stałe opłaty licencyjne, to proponuję otworzyć sobie bank. Będzie taniej i pewniej.

08.12.2007
sam
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Expander to przede wszystkim kredyty hipoteczne i fundusze inwestycyjne. Im mniejsza miejscowość tym mniej potencjalnych klientów. Także jeżeli w miejscowości mało sie przedaje mieszkań też ten popyt na kredyty hipoteczne jest mniejszy choc w tym przypadku mozna by było robić jeszcze kredyty konsolidacyjne pod zastaw nieruchomości czy też pożyczki hipoteczne. Myśle że zamiast otwierać Expandera za dużo mniejsze pieniadze mozna by było spokojnie otworzyc placówkę brokerską specjalizującą sie w kredytach hipoteczny a także funduszach inwestycyjnych. Rozleklamowanie takiej placówki w miejscowości do 100 tys. mieszkańców nie jest takie trudne i kosztowne.

08.12.2007
wypowiedzi: 76
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

zgadza się sam w 100%. Expander w 70% opiera się na kredytach a reszta to inwestycje. Dla porównania Open ma na odwrót proporcje- bazuje na inwestycjach.

21.04.2014
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witajcie

Pilnie potrzebuję opinii na temat współpracy z expander od franczyzobiorców, temat jest martwy od 2007, także proszę o wypowiedź.

Z góry bardzo dziekuję i pozdrawiam

30.04.2014
wypowiedzi: 31
*.dynamic.gprs.plus.pl

Doradca czy sprzedawca??? Doradca to wyższa półka dba o interes klienta , a sprzedawca (nazywany obecnie dla zmyły doradcą) wciska klientom produkty z reguły niskiej jakości za to z dobrą marżą.

10.10.2014
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam,

Zastanawiam się nad otwarciem placówki Expandera. Proszę o wszelkie dane i opinie.

Może macie jakieś lepsze propozycje jeśli chodzi o placówki tego formatu.

 

Pozdrawiam

 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.