Forum: Czy warto otworzyć McDonald’s w miasteczku do 15 tys. mieszkańców?? - gastronomia 214

diger 14.02.2002 *.

Jak to jest: wszyscy narzekają na nich, a jednocześnie wszyscy tam jedzą?

Seba 14.02.2002 *.

Bo to jest dobre. Jakby nie było dobre to już dawno by przestało istnieć.

Kaczor 14.02.2002 *.

To tylko siła marketingu - zwłaszcza skierowanego do dzieci!

Anarchista 16.02.2002 *.

FuckDonalds niszczy naszą planete!! niewolno tak postępować z dziećmi, to jedzenie jest niezdrowe!!!

Michał 16.02.2002 *.

Nie chcesz to nie jedz, ale nie zabraniaj innym, faszysto!

Seba 16.02.2002 *.

Jasne McDonald's niszczy naszą ziemię i deprawuje nasze dzieci, a tradycyjny polski schabowy, kapuśniak i kiełbasa są zdrowe i w procesie ich produkcji nie "cierpi" nasza ziemia, a dzieci powinny jeść tego ile się da - Anarchisto z Samoobrony

Anarchista 16.02.2002 *.

Nie mówie że jedzenie mięsa jest złe, obiad polski zawsze zbliżał rodziny, dawał okazje do konwersacjii, a zwierzęta były traktowane jako źródlo pożywienia a nie maszyny do zarabiania kasy. Nazywanie mnie "faszystą z samoobrony" źle świadczy o tobie! i PODSTAWOWA SPRAWA Tradycyjny obiad nie niszczy lasó tropikalnych. Twoje poglądy są czarne jak sumeinei faszysty(żart)

Michał 16.02.2002 *.

Faszystą jesteś ponieważ, masz równie małą chęć słuchania argumentów, i równie wielką nienawiść.

Seba 16.02.2002 *.

Przepraszam trochę mnie poniosło, nie chciałem urazić członków Samoobrony i ich rodzin, mam tylko nadzieję że nie podzielają twoich śmiesznych pogladów. To co piszesz jest komiczne, pisząc o tradycyjnym posiłku który m.in. działa prorodzinnnie i traktowaniu zwierząc - o ile pamiętam dziś hoduje się zwierzęta (wszystkie te które jemy) na dużych farmach, które można nazwać fabrykami - odwołujesz się chyba do XVI wiecznego obrazu sielskiej wsi. Nie nazwę cię Anarchistą bo obrazi prawdziwych Anarchistów

Feministka 17.02.2002 *.

Tradycyjny posiłek który zbliża rodzinę, to dobre. Ten posiłek gotuje kobieta kilka godzin, a głowa domu w tym czasie ogląda skoki Małysza - taki wzorzec polskiej rodziny jest powielany. Drogi Anarchisto może i masz rację ale złe argumenty.

Anarchista 17.02.2002 *.

1 argument feministki. W mojej rodzinie obiad gotują wszyscy, nie tylko kobiety, co nie przeszkadza w zachowaniu tradycji, a skoki MAłysza również ogląda cała rodzina. Gratuluje jednak dobrania wartościowych argumentów:)), Są one żeczywiście przekonujące i niestety życiowe:(( 2. Faszyzm jest to ustrój, w którym władza podporządkowana jest jednej partii, rządonej(kontrolowanej) przez jedną osobe(np Duce, fuhrer) Nierozumiem co to ma wspólnego z godną postawą wobec zabijania innych istot:)! 3 Czy powiedziałęm coś co mogło by mie identyfikować z samoobroną??? No.... powiedzmy że to co napisałeś jest efektem zmian w mózgu zaistniałych z powodu ocieplenia klimatu...

Seba 17.02.2002 *.

No cóż wykazujesz się niewiedzą. Z twojego toku rozumowania wynika że Monarchia jako system sprawowania władzy to również faszyzm - ciekawe. Lepiej sprawdź co to jest faszyzm i już nie brnij w te idiotyzm:) Twoje poglądy mają również niewiele wspólnego z Anarchią - której nieodzownym elementem jest chaos i chęć zniszczenia państwa jako istytucji zniewalającej jednostkę, stan w którym z całą pewnością nie ma miejsca na tradycyjne, utrwalające burżuazyjny model rodziny obiadki. A co do samobrony to oni również niewiele czasu spędzili na czytaniu książek i mają małą wiedzę o systemach politycznych i z nimi ci chyba jest po drodze;)

Anonim 17.02.2002 *.

znasz ludzi z Samoobrony?, ja nie.......

Seba 17.02.2002 *.

Poznałem kilka osób symatyzujących z tym ugrupowaniem i tak samo jak "anarchista" posługują się jakimiś frazesami i mądrościami ludowymi określając świat który ich otacza.

konserwatysta 18.02.2002 *.

Anarchista ma racje!!! Nie mam nic do mięsa, ale faktem jest że macdonalds wyłudza kase od naszych dzieci. Żeby to żarcie chociaż było zdrowe.....

Moista 18.02.2002 *.

Konserwatysta ma racje że Anarchista ma racje:) Chciaż nie mam dzieci ale jak mówi przysłowie wszystkie dzieci są wspólne i ich pieniądze są też nasze wspólne. Myśle jednak że ideologia nie ma nic wspólnego z siecią franchisingową McDonald's

coolturalny pan 18.02.2002 *.

MAcdonalds jest zły bo niszczy cooltórkę krajów co w nich jest. Żarcie powinno być elementem dumy narodowej:)) ammm

Zibi 18.02.2002 *.

OK To ja jestem dumny z flaków - dobre bo polskie. Musimy to powiedzieć całej UE - Polacy nie gęsi swoje flaki mają !!!

Flak 18.02.2002 *.

Śmij się Zibi, a niewiesz jakim wzięciem cieszyła się Polska Kuchnia na Expo:)))!

Zibi 19.02.2002 *.

Ja się nie śmieję. Jak były dni Mongolii w moim mieście i serwowali ich specjał który wyglądał jak stara czapka i tak samo smakował (tak mi się wydaje że stara czapka musi tak smakować) ustawiły się długie kolejki żeby to spróbować. Ale McDonald's to jest uznana marka, i nikt nikogo nie zmusza do jedzenia produktów serwowanych przez tę sieć - i z całą pewnością nie jest zamiarem tego koncernu niszczyć lokalne smakołyki.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.