Forum: Private Member - co o tym sądzicie???? 1482

piotrek2604 05.09.2007 *.gts12-1.rybnet.pl

Witam jak w temacie czy ktos orientuje sie jak wyglada wspolpraca z private member??? czy warto inwestowac w ta marke?? przyznam szczeze ze napewno wiekszosc z was nie zna tej marki,jesli ktos zna to prosze o ocene sprzedawanych przez nich ubran?? czy ceny wam odpowiadaj?? jakosc? piszcie wszystko co myslicie o tej marce!!!
z gory dziekuje i pozdrawiam!!

piotrek2604 05.09.2007 *.gts12-1.rybnet.pl

aha i jeszcze jedno nie wiecie ile mozna zarobic na wspolpracy z firma odziezowa??taka jak private member, house, diverse,itp. tak mniej wiejcej?? zapraszam do dyskusji na ten temat!!! pozdrawiam!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.