Forum: GE Money szuka partnerów 1478

leon24 19.09.2007 *.xdsl-8875.wroclaw.dialog.net.pl

94
W poniedziałkowej wyborczej ukazały się ogłoszenia GE o poszukiwanie partnerów. Ktoś zna temat ?

koteczek126 19.09.2007 *.clc50.neoplus.adsl.tpnet.pl

25
poszła fama że bph-owcy szukają czegoś nowego i pewnie ge monejowcy zwęszyli łatwy kąsek, lepiej jest mieć kogoś z branży niż szkolić nowe osoby, a ja szukam opinii co do współpracy z nimi

Zigi47 19.09.2007 *.hga202.internetdsl.tpnet.pl

10
Witam, eurobank też zaczął rekrutację - wysłałem im zgłoszenie i czekam na odpowiedź, ale chciałbym poznać opinie kogoś,kto to już prowadzi, albo chociaż zamierza otworzyć... Czy ktoś ma jakieś informacje? pozdrawiam

motylek 25.09.2007 *.eak90.neoplus.adsl.tpnet.pl

witam czy już ktoś coś więcej wie o współpracy GE Money?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.