Forum: X-press 1483

Dryblas 02.10.2007 *.prgdc011.dhl.com

1
Witam,
Ma ktoś doświadczenie z tym Franczyzodawcą?? Jakies uwagi lub sugewstie na co uważać, a może wykręcili kogoś na Kasę??

ShopPratch 03.10.2007 *.194.150.96.131

2
Nie sądzę aby się ktokolwiek na nich "przejechał" do tej pory bo dopiero zmieniają "model biznesu" (GW 01.10.2007). Natomiast z ogłoszenia można wywnioskować, że w zasadzie chcą "odsprzedać" komuś już istniejący biznes + markę. Pytanie brzmi dlaczego ? Jeśli zestawić to z dość anemicznie wyglądającą siecią punktów w Polsce oraz dość długą historią f-my, to nie wygląda to najciekawiej.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.