Forum: piszę pracę na temat franchisingu :) 1475

Kasia 07.12.2002 *.do-futuro.nandu.com.pl

poszukuję informacji i materiałów do mojej pracy

Maciej 10.12.2002 *.net1.chomiczowka.net.pl

Kup sobie encyklopedię PWN ;) Albo napisz po ludzku o jakie materiały Ci chodzi!

Kasia 10.12.2002 *.pd147.katowice.sdi.tpnet.pl

Dziękuję za celną uwagę :)
Interesują mnie dostępne materaiły na temat franchisingu na polskim rynku.

Żwirek 11.12.2002 *.195.117.232.128

Do Kasi - która pisze pracę o franchisingu:
Co to znaczy "o franchisingu"? W ogóle - o całym franchisingu na całym świecie czy w jakiejś dziedzinie (produkcja, handel,usługi) czy o najważniejszych problemach z zakresu franchisingu, prawnych, ekonomicznych, handlowych, ludzkich ? Wymyśl sobie jakiś pożyteczny temat z franchisingu (choćby na podstawie morza informacji, jakie masz na portalu) - i pisz - zamiast pytać!Jak mądrze napiszesz to i tytuł naukowy zgarniesz i może Twoje dzieło opublikuja w licznych zagranicznych wydawnictwach franchisingowych?
Powodzenia w myśleniu!

Stary Znajomy 12.12.2002 *.biuro.mega.com.pl

Cóż, to już mniej więcej wiesz z jakimi ludżmi masz do czynienia na tym forum Kasiu... Choć portal sam w sobie jest w miarę ok, to jednak forum - poniżej krytyki. Domyślam się, że chodzi Ci o ogólne podejście do dziedziny. Polecam kontakt z dr Pokorską z IRWIK (www.irwik.waw.pl) lub zasoby redakcji www.franchising.info.pl

pasikonik 12.12.2002 *.prosie6.acn.pl

Stary Znajomy musi być naprawdę stary. Pani Pokorska opublikowała swoje raporty 6 lat temu, więc jeśli Kasia pisze pracę magisterską z historii, to odwiedzenie IRWIK-u jest dobrą radą:)

Ja po pierwsze polecam przynajmniej wstępne obmyślenie tematu, a potem szukanie informacji na portalu (aktualny raport jest gdzieś do ściągnięcia) oraz bezpośrednie rozmowy z sieciami. Część jest nawet chętna do udzielania informacji. A jak jeszcze powiesz, że piszesz o nich, to poczują się dowartościowani i może łatwiej będzie ci z nimi pracować. Przeczytaj też pod bannerem targowym czaty z Drogeriami i Yogurtami. Są do siebie trochę podobne, ale dobrze pokazują problemy wokół których kręci się franchising. Może to natchnie cię do wymyślenia tematu pracy.

EWA 30.12.2002 *.pi158.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl

HEJ . JA TEZ PISZE MAGISTERSKA NA TEMAT FRANCHISINGU.BARDZO TRUDNO O MATERIALY DO CZESCI PRAKTYCZNEJ JAKIEGOS SYSTEMU. OPINIE BIORCOW (ANKIETOWE), BARIERY PRAWNE ITP. PROSZE O POMOC,
JESLI KTOS TEZ PISZE PRACE PROSZE ODEZWIJ SIE!!!

ewa 30.12.2002 *.pc157.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl

pisze prace na temat franchisingu. prosze o pomoc, kontakt z osobami w twj samej sytuacji. brakuje mi materialow praktycznych w zamian moge zaoferowac duzo teorii!!!!!

Justyna 02.01.2003 *.pl180.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl

Pisze prace na temet:"Rozwoj franchisingu w Polsce w latach 1995-2001".Potrzebuje informacji na temat powiązań w polskim systemie franchisingowym i o rozwoju polskiego rynku franchisingowego.Dziekuje za zainteresowanie i za materiały,które proszę przesyłać na adres:jkwartnik@wp.pl

pasikonik 13.01.2003 *.mok.waw.pl

wybór tych dwóch dat wydaje mi się strasznie mało naukowy tzn. nie nadający się na tytuł pracy na uczelnię. Co takiego bowiem stało się w 1995 roku, że ta data pojawia się w tytule?

100 studentek 13.01.2003 *.mok.waw.pl

Jeśli macie kłopoty z usyskaniem informacji bezposrednio od sieci, wchodźcie na czat targów on-line i tam pytajcie. Przynajmniej jest gwarancja, że odpowiedzą , a nie każa dzwonic później albo sekretarka powie, ze szefa nie ma.

Maciej 15.01.2003 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Ewo, nie chcę znowu krytykować, ale chyba firmy wybrałaś mało szczęśliwie. Kiedyś myślałem o ich franchisingu i skontaktować się jest strasznie trudno.

KAROLINA 23.04.2023 *.c158-15.icpnet.pl

1
Szukam szcegółowego raporty na temat franczyzy w latach przed pandemią i po. Rozumiem że osttani raport opublikowany był za rok 2010 ale niestety jego również nię mogę znaleźć (same nagłówki ). Czy ktoś posiada ten raport i mógłby wysłać linka tutaj. Dziękuje bardzo

Marcelina Myjak 24.05.2023 *.apn-77-114-191-153.dynamic.gprs.plus.pl

1
hej, tez poszukuję danych, znalazłaś coś może oprócz ilości placówek i marek franczyzowych?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.