Forum: piszę pracę na temat franchisingu :)

07.12.2002
Kasia
*.nandu.com.pl

poszukuję informacji i materiałów do mojej pracy

10.12.2002
Maciej
*.chomiczowka.net.pl

Kup sobie encyklopedię PWN ;) Albo napisz po ludzku o jakie materiały Ci chodzi!

10.12.2002
Kasia
*.katowice.sdi.tpnet.pl

Dziękuję za celną uwagę :)
Interesują mnie dostępne materaiły na temat franchisingu na polskim rynku.

11.12.2002
Żwirek
*.117.232.128

Do Kasi - która pisze pracę o franchisingu:
Co to znaczy "o franchisingu"? W ogóle - o całym franchisingu na całym świecie czy w jakiejś dziedzinie (produkcja, handel,usługi) czy o najważniejszych problemach z zakresu franchisingu, prawnych, ekonomicznych, handlowych, ludzkich ? Wymyśl sobie jakiś pożyteczny temat z franchisingu (choćby na podstawie morza informacji, jakie masz na portalu) - i pisz - zamiast pytać!Jak mądrze napiszesz to i tytuł naukowy zgarniesz i może Twoje dzieło opublikuja w licznych zagranicznych wydawnictwach franchisingowych?
Powodzenia w myśleniu!

12.12.2002
Stary Znajomy
*.mega.com.pl

Cóż, to już mniej więcej wiesz z jakimi ludżmi masz do czynienia na tym forum Kasiu... Choć portal sam w sobie jest w miarę ok, to jednak forum - poniżej krytyki. Domyślam się, że chodzi Ci o ogólne podejście do dziedziny. Polecam kontakt z dr Pokorską z IRWIK (www.irwik.waw.pl) lub zasoby redakcji www.franchising.info.pl

12.12.2002
pasikonik
*.acn.pl

Stary Znajomy musi być naprawdę stary. Pani Pokorska opublikowała swoje raporty 6 lat temu, więc jeśli Kasia pisze pracę magisterską z historii, to odwiedzenie IRWIK-u jest dobrą radą:)

Ja po pierwsze polecam przynajmniej wstępne obmyślenie tematu, a potem szukanie informacji na portalu (aktualny raport jest gdzieś do ściągnięcia) oraz bezpośrednie rozmowy z sieciami. Część jest nawet chętna do udzielania informacji. A jak jeszcze powiesz, że piszesz o nich, to poczują się dowartościowani i może łatwiej będzie ci z nimi pracować. Przeczytaj też pod bannerem targowym czaty z Drogeriami i Yogurtami. Są do siebie trochę podobne, ale dobrze pokazują problemy wokół których kręci się franchising. Może to natchnie cię do wymyślenia tematu pracy.

30.12.2002
EWA
*.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl

HEJ . JA TEZ PISZE MAGISTERSKA NA TEMAT FRANCHISINGU.BARDZO TRUDNO O MATERIALY DO CZESCI PRAKTYCZNEJ JAKIEGOS SYSTEMU. OPINIE BIORCOW (ANKIETOWE), BARIERY PRAWNE ITP. PROSZE O POMOC,
JESLI KTOS TEZ PISZE PRACE PROSZE ODEZWIJ SIE!!!

30.12.2002
ewa
*.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl

pisze prace na temat franchisingu. prosze o pomoc, kontakt z osobami w twj samej sytuacji. brakuje mi materialow praktycznych w zamian moge zaoferowac duzo teorii!!!!!

02.01.2003
Justyna
*.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl

Pisze prace na temet:"Rozwoj franchisingu w Polsce w latach 1995-2001".Potrzebuje informacji na temat powiązań w polskim systemie franchisingowym i o rozwoju polskiego rynku franchisingowego.Dziekuje za zainteresowanie i za materiały,które proszę przesyłać na adres:jkwartnik@wp.pl

13.01.2003
pasikonik
*.waw.pl

wybór tych dwóch dat wydaje mi się strasznie mało naukowy tzn. nie nadający się na tytuł pracy na uczelnię. Co takiego bowiem stało się w 1995 roku, że ta data pojawia się w tytule?

13.01.2003
100 studentek
*.waw.pl

Jeśli macie kłopoty z usyskaniem informacji bezposrednio od sieci, wchodźcie na czat targów on-line i tam pytajcie. Przynajmniej jest gwarancja, że odpowiedzą , a nie każa dzwonic później albo sekretarka powie, ze szefa nie ma.

15.01.2003
Maciej
*.rodlo.sdi.tpnet.pl

Ewo, nie chcę znowu krytykować, ale chyba firmy wybrałaś mało szczęśliwie. Kiedyś myślałem o ich franchisingu i skontaktować się jest strasznie trudno.

21.12.2016
wypowiedzi: 3
*.dynamic.chello.pl

Możesz zainteresować się firmami, które pracują w kooperacji z podmiotami panstwowymi? Np. firmy, które wykonują transport chorego samolotem medycznym. Myślę, że takie franczyzy mogłyby być ciekawą sprawa do twojej pracy

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.