Forum: Da Grasso - wchodzić czy nie oto jest pytanie?

07.04.2016
wypowiedzi: 2
*.omega.static.3s.pl

Aktualnie pracuje w dagrasso jak wyglada ruch w pizzeri moge opisac. Mam pojecie o pracy w dagrasso i duzo innych sprawach

 

Wiecej informacji pod nr tel 692-919-377

07.04.2016
wypowiedzi: 2
*.omega.static.3s.pl

Pracuje w dagrasso moge pomoc.

 

Tel 692-919-377

10.06.2017
wypowiedzi: 5
*.itvmedia.pl

Witam

Znam kogoś kto chce sprzedać pizzerie DaGrasso

Dla mnie za wysokie koszty ale i tak mniejsze jak bym chciał otwierać przez sieć od zera.

12.01.2018
wypowiedzi: 6
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pizzeria nie jest łatwym biznesem, jak każda gastronomia, ale można zarobić. Ważne by się odpowiednio do tego zabrać, czyli znaleźć dobry lokal, fajnie go urządzić, mieć sprawny personel itp. Są firmy, które kompleksowo to robią dla ludzi, którzy chcą mieć restauracje, niekoniecznie w sieci, ale nie wiedzą jak się do tego zabrać, nie znają się na pozwoleniach, technologii i umowach. Jeśli ktoś chce wejść do sieci niech się skonsultuje z kimś kto zwróci uwagę na zapisy w umowie franczyzowej i umowie najmu. Polecam Qubaturę http://qubatura.com/o-nas/. Zajmują się też rozwojem sieci we franczyzie, gdyby ktoś chciał samemu budować markę.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.