Forum: Getin franczyza - jakie są warunki wejścia - finanse i bankowość 106

rumak 26.10.2009 *.194.181.22.6

155
to chyba zależy od regionu...

GetOut 29.10.2009 *.nat169.zamek.net.pl

30

To nie zależy od regionu tylko od opiekuna, a tego można zmienić. Moja opiekunka jest bardzo kompetentna i zorganizowana, więc współpraca jest OK.

Współpraca z oddziałem macierzystym także świetna, więc narzekać nie mogę....

 Jak pisałem wcześniej, otwieranie placówek może być opłacalne w miastach pow. 20.000 mieszkańców. Dla mnie jest.

 Jednak nie dziwię się osobom, które pootwierały w mniejszych mieścinach i teraz narzekają.

 Dodatkowo wchodzą teraz nowe produkty, które dostarczą dodatkowych dochodów, można się było spodziewać, bo przecież fuzja z Noble miała podnieść ilość produktów depozytowych i inwestycyjnwch. Lokaty też idą od listopada lekko w górę, a obecne bez podatku Belki już przyciągają nowych klientów. Sprzedam swoją placówkę, ale za odpowiednią cenę, bo w przeciwnym wypadku będę musiał się sklonować. :)

Pozatym wyłączność powoduje, że musiałbym szukać "partnera" na nowy biznes.

stasek16 01.11.2009 *.082139034185.radom.vectranet.pl

14
Witam, potrzebuje bardziej doświadczonych w temacie otwarcia palcówki banku. Muszę wybrać formę opodatkownia. Pomóżcie jaką??? Rozumiem że karta podatkowa odpada, czy można wybrać ryczałt itp. Jeśli na zasadach ogólnych to jaki lepiej wybrać (skala czy liniowy)? Jak sami jesteście opodatkowani??? Z góry dzieki, pozdrawiam

iks 02.11.2009 *.dnt175.neoplus.adsl.tpnet.pl

172
Ależ Ciebie przypiliło! - tylko nie mów że zmieniasz miejsce zamieszkania :-)))

art 02.11.2009 *.dynamic-78-8-85-214.ssp.dialog.net.pl

28
Jak sprzedam,to zmienię :-)

GetOut 14.11.2009 *.82-160-13-2.prudnik.net.pl

30
<p>Art.. nie przeginaj!!! Jakieś głupie texty tu są wpisywane, a Ty wyskakujesz... Zachowaj dochodowe, a w reszcie zmień szyld ;) Zarzynasz kurę znoszącą złote jaja. A jak chcesz pogadać, to wiesz gdzie znaleźć mój nr :)</p><p>Pozdro ;)</p>

Mira 17.11.2009 *.94.75.121.91

2

Witam, dwa tygodnie temu podpisałam umowę z tym bankiem i jest OK,

a na tym forum widzę coraz więcej postów o sprzedaży placówek tego banku.

Może mi ktoś to wyjaśnić, kto już prowadzi  takie placówki.

Pozdrawiam

rumak 10.12.2009 *.194.181.22.6

155
Czy ktoś mógłby sie wypowiedzieć, dlaczego akurat teraz jest taki wysyp GetInów na sprzedaż? Coś musi być na rzeczy, ale działają z głową - zamiast narzekać - chwalą i ... próbują sprzedać. Moim zdaniem cos się kroi i powoli to przecieka do partnerów...

Mira 11.01.2010 *.94.75.121.91

2
Co tak cicho na temat Getin Banku? Nie wiedzie się. Hmm A mi jakoś idzie. Pozdro

bluelion 13.01.2010 *.ip-94-42-42-2.multimo.pl

1
Nic nie słychać o Getinie, bo coraz więcej partnerów rezygnuje ze współpracy, bo ileż można dokładać do placówek :(

thestructor 13.01.2010 *.160.83.30.153

10
nie gadajcie głupot -  kredyty getinu sprzedają sie jak byłeczki. Dzisiaj widziałem umowe DOM na kwote 900.000 pln  z grudnia 2009. Czyli można??? składka ubezpieczeniowa 8% bank assurance

łukasz 14.01.2010 *.acfo140.neoplus.adsl.tpnet.pl

13

a to ciekawe więc pewenie ci wszycy agenci wypowidający się na poniższym forum to banda nieudacznicków?:

http://www.franczyzawpolsce.pl/aktualnosci/aktualnosci/1989-franczyza-w-getin-banku-bywa-pod-gorke

i jeszcze więcej komentarzy:

http://www.franczyzawpolsce.pl/aktualnosci/aktualnosci/1966-getin-bank-wkrotce-zakonczy-rozwoj-franczyzowy

wiedes 20.01.2010 *.ahz84.neoplus.adsl.tpnet.pl

3

Getin jest na drugim miejscu pod względem udzielania kredytu.  Nie jest tak źle jak się wszystkim wydaję.

Te wszystkie placówki które są na sprzedaż to placówki ludzi które mają takich banków po 2-4 i po prostu tego nie ogarniają.

 Warto wziąść pod uwagę, że to 100% polski bank, a co zatym idzie, żaden kryzys na świecie nie wpłynie na niego.

bartomada 20.01.2010 *.aade90.neoplus.adsl.tpnet.pl

137
Jak ktos ma 2-4 placowki na ktorych zarabia-to ich nie sprzedaje tylko zatrudnia człowieka do ich obsług.Tłumaczenie,że tego"nie ogarnia" to bezsens.Getin jest i bedzie na pewno istotnym graczem na rynku kredytowym-ale zapewne  przy okazji fuzji z Noble Bankiem robi"porządek" w swej sieci-jednych wywali innych przyjmie-i to wszystko.

marak1916 21.01.2010 *.095160096244.warszawa.vectranet.pl

69

Jak czytam o odstąpieniu/sprzedaży kolejnych "dochodowych" placówek, to dochodzę do wniosku, że franszyzobiorca jest coraz częściej źródłem finansowania działalności banku.

partner23 06.02.2010 *.133-205-251-94.net.stream.pl

3
do thestructor ojj dyrektorze wstyd takie bzdury opowiadać tym bardziej że dym na temat getina jest taki ze świata nie widać:) Warto dla tej roboty??!!!!!!!!!

G00 05.03.2010 *.fbp.fortisbank.com.pl

4

W najblizszym czasie rozpoczynam współpracę z Getinem. Jeśli ktoś z okolic trójmiasta posiada wyposażenie,które chciałby sprzedać to niech da znać.

Łukasz1 12.12.2010 *.public55877.xdsl.centertel.pl

2

Witam

Zastanawiam się nad otwarciem placówki Getin Noble Bank. Chciałbym zapytać kogoś z obecnych franczyzobiorców jaki jest maksymalny akceptowalny czynsz za lokal i jak aktualnie jak układa się współpraca i czy nie jest trochę za późno, aby wchodzić w ten biznes(?)

Pozdrawiam

leon24 09.01.2011 *.acep86.neoplus.adsl.tpnet.pl

94
Czy w GB nadal taga tragedia jak wynika z wpisów na forum ?

paco 25.01.2011 *.do-atman.notuskredyt.pl

9

dlaczego od razu tragedia ?

pozbyłem sie tego g.....a i świat znów widzę w różowych kolorach....:)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.