Forum: Getin franczyza - jakie są warunki wejścia - finanse i bankowość 106

nika1115 18.07.2013 *.dul221.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

<p>Witam!</p><p>Chciałam się podzielić i jednocześnie przestrzec przed kontaktem z Getin Bankiem jeśli chodzi o framczyzę. Po tym jak dostarczyłam koordynatorowi wszystkie dane lokalizacji to kontakt się urwał. Przez ponad dwa tygodnie nic, ani maila, ani telefonu ani SMS-a. Zupełnie nic. Po kolejnej próbie kontaktu telefonicznego SMS jestem na spotkaniu, potem spotkanie jeszcze trwa i chyba nadal trwa:) bo minęły już 3 dni i znowu nic. Nie wiem czy to tylko ta osoba jest mistrzem zwodów i uników czy współpraca z całym bankiem tak wygląda, ale mnie się odechciało.</p><p>Pozdrawiam i ostrożności życzę</p>

bar660 19.07.2013 *.host-62-141-201-195.swidnica.mm.pl

50

Może to dlatego że GB nie współpracuje na zasadzie: \' framczyzę.\'
Proszę sprawdzać w miarę co się pisze ;)

Inwestycje w Innowacje 13.08.2013 *.abmg128.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Szukam Partnerów Getin Banku z całej Polski działających na zasadzie Franczyzy zainteresowanych rozszerzeniem współpracy o produkty, usługi które dają nieograniczone możliwości zabezpieczenia majątku jak również mienia własnego jak również firmowego.

ggrzg 22.10.2013 *.ip-31-0-245-73.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

1

Odradzam wszystkim podjecie współpracy z Getin Bankiem. Od czasu kiedy wszedłem w ten biznes 1,5 roku temu Bank bez żadnej konsultacji kilkakrotnie zmieniał zasady wynagradzania - oczywiści zawsze w dół. Sieć franczyzowa kurczy się w zastraszającym tempie.

makkala 28.01.2015 *.apn-77-114-106-102.dynamic.gprs.plus.pl

2

Ma ktoś namiary na Kancelarie która prowadzi pozew zbiorowy agetów getinu?

ania1234321 07.02.2015 *.apn-46-169-191-219.dynamic.gprs.plus.pl

4

to adres:

pozewzbiorowyagentgetin@interia.pl

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.