Forum: Franczyza w internecie 1482

Forlong 01.11.2007 *.chello084010254236.chello.pl

1
Mniej więcej za tydzień rusza portal społeczności Nowej Huty, największej i najbardziej kontrowersyjnej dzielnicy Krakowa www.TerazHuta.pl !
Jestem twórcą całego "silnika" informatycznego i mam zamiar nawiązać współpracę z znającymi dobrze internet, przedsiębiorcami z całego kraju.
Więcej szczegółów dla zainteresowanych...później :)

Pozdrawiam
www.nhp.org.pl

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.