Forum: Biuro kredytowe, własne czy pod logiem jakiegoś banku/systemu ? 1483

J-MIX 01.11.2007 *.acxv31.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Witam. Chce otworzyć biuro kredytowe w moim mieście, ok 70tys mieszkańców. Jest ich tu dużo, ale mam kontakty które pomogą mi sprzedawać kredyty, przedewszystkim na nieruchomości. Pytanie jest takie, czy toworzyć zwykłe biuro i podpisać umowy z kilkoma bankami ? czy zrobić placówkę pod szyldem jednego systemu ? Jeżeli tak to jaki system ?

Aragonis 16.11.2007 *.abjc156.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Jeśli masz kontakty to lepiej zrób to na własną rękę. Pokręcisz się po kilku bankach, podpiszesz kilka dokumentów o współpracy z nimi i będziesz sam panem dla siebie, będziesz miał sporo wyższą prowizję od 0,6 do 1,0 % na kredytach. Po co płacić za franczyznę skoro masz to samo tyle że nie płacisz za licencję czy też 12 tys za jedno stanowisko z kompem he.

sam 05.12.2007 *.www2.intra.koncept.pl

Jeżeli chcesz sie w głównej mierze opierać na sprzedaży kredytów hipotecznych to tylko placówka brokerska. Pomimo ze oferty banków coraz bardziej są zbliżone do siebie to jednak mają detale które pozwolą Ci zrobic klientowi wniosek jak nie w jednym to w drugim banku. W przypadku placówki wyłącznej nie masz takich możliwości. Prowizje bedziesz mieć podobne wiec nie ma sensu pakowac sie w placówkę wyłaczną.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.