Forum: Mc Donald zamyka 174 restauracje - gastronomia 214

Obserwator 11.12.2002 *.212.126.30.156

Poczytajcie
http://polityka.onet.pl/162,1103005,1,0,artykul.html

Inny obserwator 14.12.2002 *.net1.chomiczowka.net.pl

Te restauracje zamykają nie w Polsce. A szum wokuł sprawy jest dziwny - pewnie sterowany przez KFC.

Trzeci obserwator 16.12.2002 *.prosie1.acn.pl

Widzę że ktoś słabo czyta, w tym artykule jest dokonana bardzo podstawowa analiza przyczyn dla których sieć McDonald's notuje w ostatnich latach lekki kryzys. Jedną z wielu przyczyn takiego stanu rzeczy, jest wzrost liczby sieci o podobnym asortymencie i wzrastające zainteresoanie konsumentów sieciami ze zdrowym jedzonkiem ... oczywiście zachęcam do przeczytania artykułu w którym jest poruszanych bardzo wiele ciekawych spraw :)

greg 21.12.2002 *.80.51.244.16

Gośćiu OD KIEDY K..WA W MCDONALDZIE JEST ZDROWE JEDZENIE ,JAKI I W PODOBNYCH SIECIACH ,CHYBA NIGDY NIE JADŁEŚ U SWOJEJ MATKI , SKORO ZACHWYCASZ SIĘ TYM SYFEM.

Trzeci obserwator 21.12.2002 *.prosie8.acn.pl

greg jak ktoś całe życie siedzi u mamy i nie wychyla nosa z domu, to nie wie że istnieją sieci gastronomiczne oferujące zdrowe jedzenia, nie mówię o USA czy Europie, ale w Polsce mamy już te sieci np. Green Way i YOGEN FRUZ

Xawier 21.12.2002 *.prosie9.acn.pl

Mam pytanie do grega, gdzie twoja mama kupuje produkty do "jedzonka" które dla ciebie przygotowuje? Usciślając, czy macie może gospodarstwo ekologiczne i nie kupujecie nic na wolnym rynku, gdzie jak wiadomo sprzdają "syf" ?

greg 21.12.2002 *.crocus.duna.pl

Xawier ty mnie nie rozumiesz ja nie mówie o marchewkach czy pietruszkach , tylko o tym że jedzenie typu MCDonalds i tpd, jest niezdrowe z powodu technologi jaką się używa ,olej tłuszcz , opiekanie . Nic gotowanego się tam nie podaje . Te mcdonaldsy rozwalają żołądki młodym ludziom , ostatnio czytałem że ziemniaki pieczone w tłuszczu czyli np.frytki
wydzielają bardzo niebezpieczne związki rakotwórcze , co nie występuje w przypadku gotowania . Nikt mnie nie przekona że kuchnia fast jest zdrowsza od normalnego domowego obiadu . a obserwatoże 3 ja po prostu mam w domu prawdziwą żonę która dobrze gotuje i dawno już nie mieszkam z mamą . współczuje ci że możesz tylko liczyć na obiad na" mieście"
nie wiesz co tracisz.

Xawier 23.12.2002 *.qt85.neoplus.adsl.tpnet.pl

greg zgadzam się z tobą, tak jak miliony ludzi którzy przestali jeść w McDonald's ... co stało się jedną z przyczyn kryzysu tej sieci. Ale nie można mówić że wszystkie sieci gastronomiczne są złe.

Gus!a 31.10.2018 *.89-74-127-245.dynamic.chello.pl

73
Przecież McDonald's to nie tylko burgery. My często tam się umawiamy na kawę.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.