Forum: Telefony komórkowe we franczyzie 1483

diler 08.11.2007 *.46-233.89-161.tel.tkb.net.pl

1
czy może ktoś mi pomóc w ocenie ryzyka i opłacalności wzięcia we franczyzę tego rodzaju usług, dotyczy sieci era

Martinigryf 08.11.2007 *.static-62-233-173-110.devs.futuro.pl

Wszystko tak naprawde zalezy od tego ile salonow jest w miescie, jak duze jest miasto, ile metrow ma lokal, czy i ilu pracownikow bedziesz zatrudnial, stawki prowizyjne i jeszcze spor czynnikow o ktorych nie bede juz pisal bo miejsca braknie.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.