Forum do artykułu: Lista 500 największych przedsiębiorstw

12.12.2002
misio
*.51.244.16

Uwaga , firma Kolporter jest firmą która próbuje niszczyć współpracowników którzy odchodzą od nich , np do firmy RUCH , wymuszając opłaty karne , obciążając fikcyjną sprzedażą prasy , i notorycznie strasząc sądem . Nie polecam w żadnym wypadku .
Misio . misiakon@wp.pl

12.12.2002
greg
*.duna.pl

Potwierdzam w całości Misia ja też miałem problemy z nimi , mimo że zależało mi na polubownym rozwiązaniu umowy . Nie mają sentymentów i robią wszystko by delikwenta zniszczyć . Zanim się zdecydujecie na współpracę to głęboko się zastanówcie czy warto . Na początku jest dobrze , ale póżniej zawsze jest tak samo ,sąd , sąd i jeszcze raz sąd . Nie polecam a nawet odradzam .
Greg . golonko2@poczta.onet.pl

21.12.2002
maciek
*.dhcp.adsl.tpnet.pl

Jaka jest rentowność działalności pod ich szyldem? Jakie są marże ? Jakie obroty można uzyskać w bardzo dobrym punkcie na pow.50-60m ?
Czy korzystniejsze warunki daje Ruch?

21.12.2002
greg
*.51.244.16

generalnie kolporter nie jest złą firmą jednak
Ruch jest o wiele bardziej stabilny
np. kolporter nie przyjmuje zwrotów prasy juz po 1 dniu spóżnienia .(jak znajdziesz jakąs gazetę niezdaną ,którą zdawałeś poprzedniego dnia kolporter nie przyjmie ci jej a ruch jeszcze do 5 dni przyjmuje zwroty )a gazety są drogie nawet do 200zł i jesteś totalnie w plecy .
podałem jeden przykład jak kogoś interesuje coś więcej to przoszę dzwonić 0505-003690

23.12.2002
chris
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie jest prawda, ze "Wyszkow tonie" - to Kolporter tonie. Przegieli z ekstremalnie niekorzystnymi warunkami dla franchisobiorcow. Nie ma chetnych i obecnie proponuja inna forme wspolpracy tzw. warunki partnerskie. Pokrywaja koszty prowadzenia salonikow, gwarantuja okreslone minimalne zarobki. Miodzio w stosunku do tego co bylo przy franchisie. Obawiam sie jednak, ze straciwszy dobra rerputacje nie znajda wielu chetnych. Mimo wszystko zal mi Kolportera ale chytry dwa razy traci. Pozdrawiam wszystkich pokrzywdzonych przez Kolportera. Jestem z wami. Nie bojcie sie sadu. Maja na tyle zla opinie, ze trudno im bedzie wygrac procesy, tym bardziej wiele procesow. Mimo wszystko Wesolych Swiat Chris.

04.01.2003
arti
*.bialystok.sdi.tpnet.pl

Poszukuję kogoś, komu udało się wycofać z umowy z Kolporterem. Roztaczali miraże co do obrotów, które nie znalazły pokrycia w rzeczywistości. Oprócz gazet, papierosów i "przegryzaków" reszta oferty nie generuje obrotu. Jak się z tego wycofać?

05.01.2003
Robo
*.acn.pl

Jak rozumim oferta "Ruchu" jest lepsza, gdyż oferowany asortyment jest ... no właśnie jaki.

08.01.2003
Przestraszony
*.rodlo.sdi.tpnet.pl

Słuchajcie, włosy stanęły mi dęba jak czytam co piszecie. Mam kiosk od miesiąca i idzie mi nieźle jak sądzę. Rozumiem, że to miłe złego początki. Napiszcie na co mam uwazać. Co takiego moze się stać, co może mnie wykończyć? Załozyłem kiosk za odprawę, to moje pierwsze doświadczenie biznesowe i nie chcę umoczyć. Piszcie jak i o czym mam rozmawiać z centralą.

18.03.2003
nowicjusz
*.rogozno.sdi.tpnet.pl

witam wszystkich
zgromadziłem trochę pieniędzy i zamierzam otworzyć biznes na franchisingu, czy przyłączenie sie do spółki Drogerie Natura (polbita) jest dobrym rozwiązaniem - proszę o pomoc - dobre wskazówki

16.05.2003
Przestraszony
*.kosmos.clubnet.pl

No i jak idzie przestraszony po 5 kolejnych miesiącach ??

23.04.2004
Pafello
*.direcpceu.com

Nie nażekajcie tak na KOLPORTERA bo jestem z nimi 1rok i nie narzekamchyba że robicie jakieś przekręty

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.