Forum: Pożegnanie z Afryką??? 1482

robertt8493 10.12.2007 *.62-31-161-137.cable.ubr11.azte.blueyonder.co.uk

12
Jezeli prowadzisz biznes pod szyldem w/w firmy prosze o kontakt rtelesinski@o2.pl!!!! Potrzebuje informacji na temat przebiegu wspolpracy i wszystkiego co moze byc przydatne w rozmowach z w/w firma!!!

Edit 05.02.2008 *.80.54.27.184

4
Witam,tez chętnie przeczytam w tym temacie uwagi i propozycje oraz doświadczenia osób prowadzacych taki sklep.POzdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.