Forum: Czy franczyza ma sens? 1483

Atena 12.02.2008 *.gxv114.internetdsl.tpnet.pl

1
Planuję otworzyć sklep z obuwiem oparty na zasadzie franczyzy. Jednak po przeczytaniu kilku wypowiedzi na forum zaczęłam się zastanawiać czy to w ogóle ma sens?! Czy naprawdę nikt z Państwa nie jest zadowolony z franczyzy?
Przecież to chyba nie jest możliwe żeby wszyscy właściciele sklepów w galeriach handlowych ponosili same straty. Jeśli ktoś ma pomysł jak dobrze zainwestować 200 tys. i nie stracić wszystkiego proszę o pomoc. :)

michal077 12.02.2008 *.aaef179.neoplus.adsl.tpnet.pl

moim zdaniem w centrum handlowym sklepy franczyzowe niedosc ze nie przynosza strat to wypracowywuja niezle zyski - nikt nie likwiduje sklepow a silesie w katowicach odwiedzilow 2007 roku 12mln klijentow wiec wniosek sam sie nasuwa pozdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.