Forum: Zarobek miesieczny właściciela biura podróży we franczycie

12.02.2008
wypowiedź: 1
*.gal.pl

jaki jst mniej wiecej kozt otwarcia biura podróży na franczyzie i jaki jest miesieczny czysty zysk wlasciciela takiego biura.

12.02.2008
michal077
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

minimum 40tys+czynsz+pensje a co do zarobków również chcialbym to wiedzieć i jednoczesnie takie pytanko jaka jest prowizja od sprzedanej wycieczki

07.04.2008
wypowiedzi: 7
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam.

Biura nie na franczyznie maja około 18% prowizji nawet do 22% nie wiem jak jest z biurami franczyzowymi. Powinno byc mniej wiecej tyle samą bo nie zarabiasz na prowizji, tylko płacisz im stały procent miesięczny z dochodów w sun club chyba jest to 1,5 % Też dorzucę pytanie do tego tematu :D czy ktoś się orięntuje czy mozną wprowadzac swoje wycieczki w biurze podróży franczyzowym ?

Pozdrawiam.

10.04.2008
wypowiedzi: 35
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

A czy jest sens otwierania biura na zasadzie franczyzy i kupowania licencji za 30tys. Otwierając własne biuro można załatwić sobie taką samą ofertę co ma franczyza. A może się mylę? I czy jest problemm sprzedać 15 wycieczek średnio po 4tys. w ciągu miesiąca w galerii handlowej?

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.