Forum: Opłacalność sklepu z odzieża damską-marka Lifeline 1475

dija 14.02.2008 *.212-102-19-187.adsl.inetia.pl

planuję otwarcie sklepu z odzieża LIFELINE.Lokal ma być w dużym centrum handlowym w dużym mieście.Ma ktoś doświadczenie we współpracy z LIFELINE?Jestem wdzięczna za wszelkie rady dotyczące współpracy franczyznowej z firmami odzieżowymi.Jak szybko mogę liczyć na zwrot inwestycji,jakie są ogólne koszty,kiedy i jakie pierwsze zyski.Za wszystkie rady serdecznie dziękuję;)

dora1950 14.02.2008 *.host-89-228-247-183.kalisz.mm.pl

53
Co to jest za marka ? Usiłowałam znaleść www,ale nic nie znalazłam.Jaka jest rozpoznawalność tej marki ? Pozdrawiam

dija 15.02.2008 *.212-102-22-86.adsl.inetia.pl

LIFELINE ma ciuszki dla kobiet.Grupa wiekowa ok.25-40 lat.Markę tą porównywałabym z Orsay.LIFELINE jest dostępna w Galeriach Centrum.Nie wiem jaka jest rozpoznawalnośc tej marki...Gdzie to mogę sprawdzić?Dziekuję za wszystkie odpowiedzi;)

dija 15.02.2008 *.212-102-22-86.adsl.inetia.pl

LIFELINE jest w katalogu franczyzobiorców:)

dija 15.02.2008 *.212-102-22-86.adsl.inetia.pl

to znaczy w katalogu systemów,oferty dla franczyzobiorców ;)

Fabos 15.02.2008 *.acnl236.neoplus.adsl.tpnet.pl

3
Witam. Zastanawiam się jak można otworzyć działalność nie znając marki i jej pozycji rynkowej. Proponuje nie podejmować kroków które mogą narazić Cie na stratę kasy. systemy franczyzy są bardzo zdradliwe i można łatwo wpaść . Zapoznaj sie najpierw z marką, jeżeli nie stać cię na firmę która zrobi za ciebie rozpoznanie rynku, przygotuje lub zweryfikuje umowy, znajdzie ci lokal itp to na własna renek wyjdź na ulicę lub do jakiegoś centrum handlowego i porostu przeprowadź badanie na własna rękę. Wejdź na fora popytaj ludzi, zacznij tematy. Nie jest problemem założyć firmę problem pojawia sie później. Pozdrawiam !

Fabos 15.02.2008 *.acnl236.neoplus.adsl.tpnet.pl

3
Generalnie znalazłem firmę która tez sie tak nazywa http://www.golifeline.com i ta sama działalność. Nawet mają katalog summer 2007 :) szaleją :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.