Forum: Sklep z alkoholem w dużej galerii handlowej 1478

dija 15.02.2008 *.212-102-22-86.adsl.inetia.pl

Może ktoś wie o opłacalności stoiska alkoholowego (piwo,wino,wódki itd).Ma to być w największej galerii handlowej w dużym mieście.Stoisko ma mieć ok.30m2.Czy to wystarczy?Wiązać się umową franczyzową czy lepiej być sklepem patronackim?Dziękuję bardzo za wszystkie rady i sugestie;)

jarolakers78 15.02.2008 *.host-89-228-20-129.zamosc.mm.pl

102
Witam,
mój znajomy coś takiego prowadzi w Galerii Handlowej. Nie marudzi, jednak musi się nieźle nakombinować aby mieć troszkę atrakcyjniejszy wybór istniejący tam supermarket, bo cenami to z nimi będzie trudno wygrać. A jeśli można zapytać, to czy jest jakaś sieć sklepów z alkoholami działająca we franczyzie, bo szczerze mówiąc nie słyszałem. No może oprócz Grand Cru, który jest winiarnią.
Pozdrawiam

dija 15.02.2008 *.212-102-22-86.adsl.inetia.pl

Na początek dzięki za odpowiedż;)Myślę aby stać się sklepem partnerskim Grand Cru,a oprócz tego mieć o ofercie bogatę gamę piw i alkoholi mocnych typu wódki...Czy wiesz może po jakim czasie sklep Twojego kolegi zaczął przynosić pierwsze zyski?

MK77 02.04.2008 *.apn-77-113-107-34.gprs.plus.pl

14
dija, a znasz już wysokość czynszu za lokal w tej galerii??? W jak dużym mieście zamierzasz uruchomić ten sklep?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.