Forum: DRSA 1480

r65 15.02.2008 *.adky35.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy ktoś wspólpracuje z drsa lub posiada informacje na ich temat

dora1950 15.02.2008 *.host-89-228-247-183.kalisz.mm.pl

53
Firma drsa chętnie nawiąże współpracę ,ale z osobami posiadającymi doświadczenie związane z pozyskkiwaniem klientów na rynku usług telekomunikacyjnych .Rynek jest trudny i wydaje mi się .że zaczynać od zera jest trudno .Proszę wejść na stronę www.drsa.pl pozdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.