Forum: Cross Jeans - sklep odzieżowy

20.02.2008
wypowiedzi: 53
*.kalisz.mm.pl

Szukam informacji o tym jak sprzedaje się ta marka.Jeżeli ktoś współpracuje z Cross to bardzo proszę o opinie . Pozdrawiam

02.04.2008
wypowiedzi: 35
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ciekawe czy mają taki sam towar jak na rynkach, w Tuszynie i Maximusie. Jeżeli tak to nie wróżę im sukcesu. Bo kto kupi spodnie za 140zł w galerii jak na rynie kupi za 90-100zł. A rynków nie odpuszczą ponieważ mają tam zbyt dużą sprzedaż.

03.04.2008
wypowiedzi: 53
*.stargard.mm.pl

Nie wiedziałam ,że Cross ma swój towar na rynkach.Był u mnie przedstawiiel firmy ,rozmawialiśmy długo .Wynikało z tego ,że zaczęli się rozwijać na zasadach franczyzy.Pozdrawiam     Jeżeli mają swój towar na rynkach to faktycznie chcą oszukać chętnych do współpracy z nimi....

04.04.2008
wypowiedzi: 2
*.sdl.vectranet.pl

Faktycznie dużo jest tego na rynkach. Słyszałam, że czasem można kupić tam ich spodnie nawet po 40 - 50 zł. Sklep nie ma szansy w mieście gdzie odbywają się rynki.

25.10.2013
wypowiedzi: 6
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam!!! Czy mógłby ktoś sie wypowiedziec na temat firmy Cross Jeans ponieważ staram sie z nimi skontaktować w celu nawiązania współpracy lecz bez skutecznie.

Pozdrawiam

25.10.2013
wypowiedzi: 31
*.dynamic.gprs.plus.pl

Obecnie na jeansie nie zarobi się tak dobrze jak kiedyś.Z tego co wiem kiedyś cross sprzedawał spodnie kartonami i część rozmiarów była ok a część pózniej się kisiła.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.