Forum: Cross Jeans - sklep odzieżowy - moda 114

dora1950 20.02.2008 *.host-89-228-247-183.kalisz.mm.pl

53
Szukam informacji o tym jak sprzedaje się ta marka.Jeżeli ktoś współpracuje z Cross to bardzo proszę o opinie . Pozdrawiam

brutus 02.04.2008 *.ckl254.neoplus.adsl.tpnet.pl

35
Ciekawe czy mają taki sam towar jak na rynkach, w Tuszynie i Maximusie. Jeżeli tak to nie wróżę im sukcesu. Bo kto kupi spodnie za 140zł w galerii jak na rynie kupi za 90-100zł. A rynków nie odpuszczą ponieważ mają tam zbyt dużą sprzedaż.

dora1950 03.04.2008 *.host-89-229-99-23.stargard.mm.pl

53
Nie wiedziałam ,że Cross ma swój towar na rynkach.Był u mnie przedstawiiel firmy ,rozmawialiśmy długo .Wynikało z tego ,że zaczęli się rozwijać na zasadach franczyzy.Pozdrawiam     Jeżeli mają swój towar na rynkach to faktycznie chcą oszukać chętnych do współpracy z nimi....

annaw 04.04.2008 *.siedlce8-tp.sdl.vectranet.pl

2
Faktycznie dużo jest tego na rynkach. Słyszałam, że czasem można kupić tam ich spodnie nawet po 40 - 50 zł. Sklep nie ma szansy w mieście gdzie odbywają się rynki.

norbert14 25.10.2013 *.abxr94.neoplus.adsl.tpnet.pl

6

Witam!!! Czy mógłby ktoś sie wypowiedziec na temat firmy Cross Jeans ponieważ staram sie z nimi skontaktować w celu nawiązania współpracy lecz bez skutecznie.

Pozdrawiam

supermario 25.10.2013 *.apn-77-113-60-124.dynamic.gprs.plus.pl

31

Obecnie na jeansie nie zarobi się tak dobrze jak kiedyś.Z tego co wiem kiedyś cross sprzedawał spodnie kartonami i część rozmiarów była ok a część pózniej się kisiła.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.