Forum: Chciałbyś zostać franczyzobiorcą?

22.02.2008
wypowiedzi: 2
*.intertele.pl

Witam!
Poszukuję chętnych na seminarium w Rzeszowie w dniu 31 marca 2008 r. Możliwość bezpośredniego kontaktu z franczyzodawcą, zadania pytań oraz rozmowy. Proszę o kontakt mailowy. ZAPRASZAM!

24.02.2008
wypowiedzi: 153
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

A co to za wyrafinowana próba znalezienia chętnych?

Czy to sam Amway próbuje swoich sił we franczyzie?

26.02.2008
wypowiedzi: 2
*.intertele.pl

Seminarium jest dla każdego, zależy nam zeby dotrzeć do jak największej liczby zainteresowanych. Myślę, że na tym forum chetnych nie brakuje. Kilka os. wysłało maila, mam nadzieję, że będzie więcej:)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.