Forum: Zgroza na tej stronie

22.02.2008
michal077
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

To forum jest najbardziej pesymistyczna stroną w sieci ludzie jeśli macie jakiekolwiek pomysły to nie szukajcie poparcia na tej stronie bo tu każdy jest zakłamany i zazdrosny.Nie widziałem jeszcze postu w którym by ktokolwiek zachwalał franchaising

23.02.2008
wypowiedzi: 153
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Każde forum jest pełne narzekań, plotek i złośliwości. Ale właśnie dlatego jest ciekawe :)

23.02.2008
wypowiedzi: 53
*.kalisz.mm.pl

Ja po prostu od forum oczekuję odpowiedzi na zadawane pytania .Chciałabym usłyszeć prawdę ,może być optymistyczna lub pesymistyczna...Byle by była prawdziwa. Bardziej uderza mnie małe zainteresowanie tematami. Pozdrawiam

23.03.2008
wypowiedzi: 6
*.250.udn.pl

od pewnego czasu obserwuję to forum i żeczywiście jest małe zainteresowanie. Pozdrawiam

23.03.2008
wypowiedzi: 4
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zgadzam się całkowicie z wypowiedzią Michała. Na tacy niczego Wam nie dadzą. Do roboty .....

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.