Forum: Zgroza na tej stronie 1475

michal077 22.02.2008 *.aabo80.neoplus.adsl.tpnet.pl

To forum jest najbardziej pesymistyczna stroną w sieci ludzie jeśli macie jakiekolwiek pomysły to nie szukajcie poparcia na tej stronie bo tu każdy jest zakłamany i zazdrosny.Nie widziałem jeszcze postu w którym by ktokolwiek zachwalał franchaising

MiWi 23.02.2008 *.dmj94.neoplus.adsl.tpnet.pl

164
Każde forum jest pełne narzekań, plotek i złośliwości. Ale właśnie dlatego jest ciekawe :)

dora1950 23.02.2008 *.host-89-228-247-183.kalisz.mm.pl

53
Ja po prostu od forum oczekuję odpowiedzi na zadawane pytania .Chciałabym usłyszeć prawdę ,może być optymistyczna lub pesymistyczna...Byle by była prawdziwa. Bardziej uderza mnie małe zainteresowanie tematami. Pozdrawiam

dar11 23.03.2008 *.user46.250.udn.pl

6

od pewnego czasu obserwuję to forum i żeczywiście jest małe zainteresowanie. Pozdrawiam

ola 23.03.2008 *.dwq99.neoplus.adsl.tpnet.pl

4
Zgadzam się całkowicie z wypowiedzią Michała. Na tacy niczego Wam nie dadzą. Do roboty .....

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.