Forum do artykułu: Portal w nowym wydaniu

15.03.2008
wypowiedzi: 9
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak wszedłem dziś na portal, to dwa razy sprawdzałem, czy wpisałem właściwy adres. Tyle zmian. Dla mnie super!

15.03.2008
wypowiedzi: 352
*.telbeskid.com.pl

Oby za zmianami w wyglądzie poszły też zmiany merytoryczne bo jak na razie jest jak było

17.03.2008
wypowiedzi: 10
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nareszcie! Portal po liftingu jest w porządku - świeży wygląd, bardzo dobra nawigacja i wreszcie trochę nowoczesności czyli kanały informacyjne. Miło, że kolorystyka pozostała ta sama. Układ trochę podobny do Gazeta.pl... trzeba korzystać z dobrych wzorców (hi,hi)
Redakcję powinna też ucieszyć krytyka "Obiektywnego komentatora". Człowieku, jesteś radosnym folklorem tego miejsca - specyficzną wartością samą w sobie. I obyś był tu zawsze! 

17.03.2008
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Super! Gratuluję bardzo ciekawego portalu i pisma!

17.03.2008
wypowiedzi: 7
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nieocenione źródło informacji. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

17.03.2008
wypowiedzi: 5
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pewnym problemem jest duża liczba reklam :( To jest kłopotliwa strona popularności waszego portalu.  Nowy wygląd bardzo ładny i dobra wyszukiwarka!

17.03.2008
wypowiedzi: 10
*.internetdsl.tpnet.pl

Mi najbardziej podoba się odmieniony katalog - jest teraz czytelniejszy. Brawa za zmiany.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.