Forum: Co myślicie o sieci Kolporter? - art. spożywcze i przemysłowe 131

leon24 11.10.2006 *.xdsl-8875.wroclaw.dialog.net.pl

94
Przeslij mi swojego maila.

Ajent_1 03.02.2007 *.dqq102.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Ja też chcę rozwiązać umowę z Kolporterem. Złożyłam już wypowiedzenie. Jak zakończyła się Twoja współpraca ? Zwrócili np. w terminie kaucję ?

NIKA 18.02.2007 *.w3cache-2.slp.vectranet.pl

3
AJENT1.A TY kiedy złożyłeś wypowiedzenie i ile czasu Ci kazali czekać na kaucję?

dar11 23.03.2008 *.user46.250.udn.pl

6
Czy ktoś z Was dziła z siecią kolporter (salonik prasowy). czy to się opłaca?

bartomada 11.04.2008 *.207-29.is.net.pl

137
Kolega ,powyzej sie wpisujacy zna temat.Saloniki Kolportera służą do zarobku Kolporterowi-a najemca(franczyzobiorca) jest  tańszy i efektywniejszy niż własny pracownik.Jeśli ktos ma dobry punkt na sprzedaz prasy,biletów itp.to Kolporter(lub inna sieć)  da mu i tak wyposażenie lokalu-a nie będzie uwiązany umowami -na których może stracić.Więc po co pakowac sie  w coś w czym będzie się ograniczonym co do prawa czasu pracy,zarobku itp.-jeśli mozna mieć więcej działajac samodzielnie?

dar11 11.04.2008 *.user46.250.udn.pl

6
A może wiesz coś na temat Meta Marketów proponowanych przez sieć koloporter? Czy też działają na takich samych warunkach co saloniki prasowe?

bartomada 12.04.2008 *.207-29.is.net.pl

137
Nie znam tej sieci-ale przecież można z nimi porozmawiać ,poznac warunki,przeczytac umowę itp.A poźniej zrobic to samo z innymi podobnymi sieciami(a tylko na tej stronie jest wiele podobnych ofert) i wybrać taką ,która traktuje cie jak partnera ,a nie jak jelenia.Co do firmy Kolporter-to po przeczytaniu ich ogólnych warunków umowy to stwierdzam,że są np.banki,które wymagają od swoich parnterów prowadzących ich agencje mniejszych zabezpieczeń-mimo iż dają im pieniądze,możliwośc przyjmowania lokat itp.niż firma K .powierzajaca ci pare półek+stertę gazet-które jesli sie nie sprzedadzą i tak idą na przemiał...(2-ch poręczycieli+ kaucja-znacie jakiś bank ,który tyle wymaga ,zeby dostac kredyt?-w większości wystarczy ubezpieczenie i czysta kartoteka w BIK-u..).Sukcesów życzę.

dar11 12.04.2008 *.user46.250.udn.pl

6
Dzięki i gorąco pozdrawiam!!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.