Forum: Reporter Proszę o opinie

13.02.2007
Cocoon
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam serdecznie! Zaczynamy prowadzic rozmowy Z Reporterem na temat otwarcia ich sklepu w naszym mieście. Będe bardzo wdzięczny za wszelkie uwagi i sugestie dotyczace współpracy z tym franczyzodawcą. Jednym zdaniem, czy warto i czy to na prawde sie opłaca? Pozdrawiam

18.02.2007
aashent
*.eranet.pl

zdecydowanie nie polecam!!!! proponuje przeczytac tekst o reporterze w jednym z numerow FranchisingINFO z 2003 roku. Pan Styrna i Gawelczyk obiecuja zlote gory z ktorych pozniej nic nie ma.

18.02.2007
Cocoon
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Aashent a czy mógłbym prosic o jakies szczegóły. Dodatarcie do numerów z 2003 jest raczej niemożliwe. A każda informacja jest dla mnie na wage złota. W końcu chodzi nie o otwracie kiosku z gazetami tylko na prawde dużego sklepu. Mój mail coconator@interia.pl. Bardzo prosze o kontakt

25.03.2008
wypowiedzi: 23
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Reporter-proszę o opinie co sądzicie o tej firmie odzieżowej. Jak się z nimi współpracuję i czy ten biznes w mieście 35 tyś. mieszkańców może się udać ????

26.03.2008
wypowiedzi: 23
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

JAKOŚ NIKT NIE MA OCHOTY SIĘ WYPOWIADAĆ O FIRMIE REPORTER. CZYZBY WSPÓŁPRACA I SPRZEDAZ BYŁA TAK DOBRA ŻE NIKT SIĘ NEGATYWNIE NIE CHCĘ WYPOWIADAĆ A POZYTYWNIE NIKOMU SIĘ NIE CHCE ?????????????????????????? 

27.03.2008
wypowiedzi: 53
*.stargard.mm.pl

Zastanawiam się czy tę firme interesują miasta o tej wielkości .? Pozdrawiam

27.03.2008
wypowiedzi: 18
*.internetdsl.tpnet.pl

Myślę, że wielkość tego miasta zainteresuje większość sieci odzieżowych i chyba Reportera też, ciekawe jaką oferują prowizję? Myślę, że 35 % to jest takie minimum, w które można wchodzić.....a ciuchy Reporter ma bardzo fajne.....a poza tym Jaras....skoro masz już jakieś sklepy, lub kiedyś posiadałeś to sam powinieneś najlepiej wiedzieć co i jak się opłaci, bo znasz to z doświadczenia pozdrawiam

27.03.2008
wypowiedzi: 35
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeszcze pół roku temu kolega który prowadzi taki sklep narzekał tylko na to że trzeba kupować towar i do rozliczeń z tą firmą potrzeba księgowej. Nowa oferta ma inną prowizję, im większa przecena tym niższa prowizja, rozliczanie zwrotów. Poza tym towar raczej dobrze mu się sprzedaje. I duża kwota inwestycji- ok. 150 tys. zł. 

27.03.2008
wypowiedzi: 23
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dzięki za wszystkie wypowiedzi-proszę o kątakt osoby które już współpracują z Reporterem. Interesuję mnie w jaki sposób rozliczją przeceny , jaka jest realna prowizja, co jaki okres wprowadzają nowe modele, ile trzeba realnie zaiwestować w lokal o pow. 100m2, jakie średnie obroty moża osiągnąć w lokalu 100m2 w niezłym punkcie w mieście 35 tys. mieszkańców itp.

28.03.2008
wypowiedzi: 26
*.adsl.inetia.pl

Hehe wiem ze to nie na temat i sie nie powinno ale KĄTAKT wyglada tak slodko;)))

28.03.2008
wypowiedzi: 23
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kolego domyślam się że jesteś polonistą-chyba pomyliłeś forum ????

28.03.2008
wypowiedzi: 54
*.96.62.1

Ty Jaras-oczywiście że to nie było na temat, ale takie tragiczne ortograficzne błędy powalają. Człowieku-gdzie ty chodziłes gdy uczono ortografii? Tego tak po prostu nie da się nie skomentować....

OK, a teraz do rzeczy wszyscy Ci co mają coś do powiedzenia.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.