Forum: Sklep odzieżowy w mniejszym mieście

16.03.2017
wypowiedzi: 7
*.dynamic.chello.pl

ja niestety mam mieszane uczucia, bo u nas w miasteczku są sklepy odzieżowe.I fakt towar mogą mieć dobry jakościowo, ale za bluzeczkę koszulową 150 zł nikt  z mieszkańców nie da. Tym bardziej, że to jest miasteczko gdzie każdy przyjezdza z okolicznych wsi oddalnych o 30 km w każdym kierunku. Klient jest, ale nie da tyle kasy. Na bazarek pojdzie kupić a nie tak drogo. Witryny piękne, ale co z tego jak towar nie na kieszeń. Poza tym z reguły ekspedientki patrzą się na klienta w stylu " i tak nic nie kupisz". Osobiście nawet jak ja mam pieniądze nie ma ochoty tam kupować. A swoją drogą otworzyli w tym samym miasteczku jeden mega swietny ciucholand i outlet. Outlet bajeczny. Zawsze tam wchodzę. 

29.03.2017
wypowiedzi: 36
*.zabrze.vectranet.pl

Myśle, że najlepiej będzie jak otworzysz również sprzedaż internetową i postanowisz zakupić sklep internetowy z męską odzieżą jak np. Falzar u którego zresztą nie raz już zakupy zrobiłam :)

31.03.2017
wypowiedzi: 63
*.172.86.22

Jeśli szukacie bardzo dobrej jakości sklepów internetowych gdzie moglibyście kupić oryginalne buty w lepszych cenach to polecam sklep internetowy https://retrokicks.pl/pol_m_DAMSKIE_Nike-181.html w którym możecie je zamówić. Teraz mają nawet do 20% zniżki na cały asortyment !

05.04.2017
wypowiedzi: 4
*.dynamic.gprs.plus.pl

Zgadzam się z Izką123,na przykładzie koleżanki wiem,że w mniejszych miasteczkach najlepiej idą outlety i wszelkie ciucholandy.U koleżanki koszty dzierżawy pomieszczenia były duże,a jeszcze trzeba liczyć opłaty dodatkowe no i z czegoś trzeba żyć.

14.04.2017
wypowiedź: 1
*.play-internet.pl

Myślę, że warto sobie przejrzeć ubrania w hurtowni Megabrand. Na stronie hurtowniamegabrand.pl mają swoją ofertę. Dużo modnych, rzeczywiście popularnych wzorów w których ludzie chcą chodzić. Ilekroć wrzucam zdjęcia ich ubrań na swojego sklepowego fejsa to odzew od klientek jest tak samo duży.

16.04.2017
wypowiedzi: 19
*.241.150.251

Odzież z nadrukami w doskonałej cenie można zamówić w Studio Siedem GRZEGORZ ŻÓŁTOWSKI  http://www.studiosiedem.com.pl

01.05.2017
wypowiedzi: 31
*.play-internet.pl

Ja myślę, że warto spróbować, tylko trzeba dobrze się rozeznać w potrzebach potencjalnych klientów. Z tego co się orientuję, to dobrym pomysłem jest sklep z odzieżą dla puszystych. Tylko w tym przypadku, wydaje mi się, że warto porządnie zastanowić się nad asortymentem i dobrać te rzeczy tak, jak piszą np. tutaj: http://mag.net.pl/sukienki-dla-puszystych-nie-musza-byc-nudne/ Trzeba pamiętać, że czasy czarnych luźnych tunik i t-shirtów xxl już dawno minęły, i teraz stawia się na interesujące fasony i bogatą kolorystykę.

03.05.2017
wypowiedzi: 38
*.internet.cyfrowypolsat.pl

W małym mieście na pewno trzeba budować wizerunek i zwrócić na siebie uwagę. Tu mogą być przydatne reklamowe torby na zakupy. W małym mieście każdy się zna i każdy na siebie zwaraca uwagę, więc jeśli koleżanka będzie wracała z zakupów z torbą z Twojego sklepu to na pewno sąsiadka pujdzie zobaczyć co ciekawego w tym sklepie jest skoro koleżanka tam coś kupiła. 

04.05.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

W mniejszym mieście szanse ma nawet taki sklep w którym by się sprzedawało odzież którą by się samemu uszyło.  Np odziez dla dzieci można ją projektować , szyć samemu i sprzedawać. Przydatna będzie dobra pasmanteria najlepiej internetowa w której można zakupić materiały, nici, dodatki np łaty termoprzylepne dla dzieci akcesoria do maszyn. Dla dorosłych również można spróbować takie rozwiązanie, może akurat się przyjmie :) 

09.06.2017
wypowiedzi: 37
*.dynamic.chello.pl

Jesli szukacie systemu do wyposażenia sklepu to sprawdźcie sobie http://www.bemarc.pl/home/ Mają systemy i do mody casual i high fasion, do mody sportowej czy jeansów. My korzystamy z systemu casual i sprawdza się idealnie, jest bardzo dopracowany, nowoczesny, wygląda ciekawie.

19.06.2017
wypowiedzi: 3
*.jmdi.pl

A

19.06.2017
wypowiedzi: 3
*.jmdi.pl

Jaki salon możecie polecić z sukniami ślubnymi? Ja i moja konsultantka Małgorzata Skrzypczyńska szukamy paru w Bydgoszczy, ale nic nam do oka nie wpadło :/

18.07.2017
wypowiedzi: 9
*.dynamic.gprs.plus.pl

W mniejszej miejscowości na pewno dużym popytem będzie się cieszyć sklep z odzieżą w odpowiednio niskich cenach. Ja prowadzę pasmanterię w mojej niewielkiej mieścinie i jestem zadowolona z obrotów, trzeba też trafić na dobrą lokalizację.

04.08.2017
wypowiedzi: 2
*.static.korbank.pl

Pewnie, że warto. Na początku najlepiej uaktywnić się na portalach społecznościowych i się wypromować , potem warto pomyśleć o sklepie internetowym równocześnie. 

white coffee table

08.08.2017
wypowiedzi: 99
*.dynamic.gprs.plus.pl

Prowadzenie sklepu internetowego jest czasochłonne. Trzeba mieć to też na uwadze.

09.08.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam serdecznie, a czy uważacie że warto otworzyć sklep w którym są podobne rzeczy do tego sklepu jak tutaj: http://www.tereferesklep.pl/minky-2 , według was warto czy nie? Czy lepszy w tym byłby sklep internetowy? 

24.08.2017
wypowiedzi: 36
*.dynamic.gprs.plus.pl

Wyliczenia kosztów takiego sklepu nie wyglądają zbyt dobrze...

05.09.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

W małym mieście może lepiej pomyśl o zostaniu krawcową. Teraz maszyny szwalnicze nie są takie drogie. Odpowiednio wyceniłabyś swoje usługi i mówię ci że klientów by nie brakło ;)

14.10.2017
wypowiedzi: 6
*.dynamic.gprs.plus.pl

Raczej nie widzę przyszłości w odzieżowych sklepikach osiedlowych. To teren, na którym dominują galerie handlowe i znane sieciówki. Za to warto rozjerzeć się po tym co oferuje internet. Fakt, czasy kiedy było łatwo już bezpowrotnie mineły, aczkowiek z dobrym pomysłem można dać radę. Ja też postawiłem na sieć - tu możesz sobie zobaczyć jak to wygląda https://creestyle.pl

Jest wiele darmowych lub tanich platform, na których z powodzenie można prowadzić taki sklep, a Twój cały koszt prowadzenia takiego sklepu zamknie się w kilkuset zł.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.